Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Vyhrievaná očná maska Savior čierna vibračná

Kód: 580
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€99 €82,50 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Elektricky vyhrievaná očná maska uľaví očiam od únavy z modrej obrazovky a vysušovaniu, ideálna pre relaxáciu a spánok, jemná vibračná masáž zbaví opuchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Suché oči vo večerných hodinách pozná každý, kto pracuje pri počítači alebo v kanceláriárskej budove s neustále zapnutou klimatizáciou. Červené oči nie sú len dôsledkom modrých obrazoviek, zraková únava je problémom modernej doby plnej stresu. Čo pomôže? Bezpochyby odpočinok a elektricky vyhrievaná očná maska, ktorá zbaví suchosti očí, k tomu uľaví od opuchov pod očami. Výhodou tejto masky je aj možnosť masírovania pomocou vibračného režimu. Stačí sa posadiť a začať odpočívať!

Zraková únava je problém dnešnej doby
Prečo sú večer oči začervenané a slzia? Ako je možné, že sú vysušené? Všetky tieto negatívne prejavy sú dôsledkom nezdravého životného štýlu, veľkej pracovnej záťaže a stresu. Vplyv na zlý stav očí majú tiež ďalšie faktory vrátane modrého svetla z obrazoviek počítačov, tabletov a mobilov, súčasne slabé alebo umelé svetlo v kancelárii. Úlohu hrá nedostatok spánku, fajčenie a samozrejme neuspokojivý príjem vitamínov a minerálov.

Odpočinok s maskou na tvári
Problémy so zrakom sa môžu objaviť v akomkoľvek ročnom prostredí, hoci na jar av lete ešte sťažujú situáciu alergény poletujúce vo vzduchu. Čo robiť? Rozhodne viac odpočívať a každodenne tráviť voľný čas na čerstvom vzduchu. V domácom prostredí si možno od problémov uľaviť pomocou elektricky vyhrievanej očnej masky, ktorá ponúka tri režimy vyhrievania pre dokonalé pohodlie. Maska sa môže pomocou pásikov upevniť na hlavu. Vnútornú časť masky tvorí hrejivá grafenová vložka, z vonkajšej strany je naopak z mäkkej bavlny a ďalších tkanín, ktoré sú prívetivé k citlivej pokožke.

Pre dokonalý odpočinok
Uľaviť očiam pomocou masky je vhodné aj počas obedňajšej prestávky, stačí ju nasadiť na oči a zapnúť masážny program, na výber sú celkom štyri. Benefitom tohto modelu je integrovaná dobíjacia batéria, masku teda nie je potrebné pripájať káblom k zdroju. Výkonná batéria poskytuje relax dlhý až 45 minút. Elektricky vyhrievaná očná maska sa dodáva vo zvolenom farebnom prevedení vrátane dobíjacieho kábla a obalu.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievané očné masky
Hmotnosť: 1 kg
3 stupne vyhrievania: 38°C, 46°C, 55°C
Doba vyhrievania: 1 hod., 1 až 2 hod., 2 až 3 hod.
Materiál: Vonkajšia vrstva: 50% vlna, 50% akryl. Vnútorná vrstva: 100% polyester
Napájanie: Batérie 7,4V, 720 mAh, použitie až do -30 ° C
Dobíjanie: Priloženým adaptérom
Farba: Čierna
Veľkosť: 720*95 mm (720 mm dĺžka masky s popruhom, z toho 100 mm časť so suchým zipsom)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: