Všetok tovar nakúpený od 1.11.2022 pôjde vrátiť nepoužité bez udania dôvodov do 31.1.2023.

Aróma difuzér RUBIKOVA KOCKA ružová 220 ml

Kód: 366
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€90 –50 %
6143 bezdoteku aroma difuzer rubikova kostka ruzova 220 ml
€90 –50 % €45 €37,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2023

Zaujímavý aróma difuzér v tvare Rubikovej kocky zaistí čistý a vlhký vzduch

v miestnosti, v dizajnovom prevedení a nádržkou 220 ml pre 10 hodín fungovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne dýchať vďaka ultrazvuku

Suchý vzduch v miestnosti spôsobuje opuchy a prekrvenie slizníc alebo núti k dráždivému kašli. Pri dlhodobom pobyte v takých priestoroch dochádza k pocitu plného nosa, pri spánku naopak dôjde k vysušeniu krčnej sliznice a pocite škriabania v hrdle, hlavne po prebudení. Častým príznakom přesušeného vzduchu sú opuchy a sčervenanie očí, suchá pokožka a neustála smäd. Riešenie je pritom jednoduché, pre miestnosti o rozlohe 20 m² je ideálny aróma difuzér, ktorý zvlhčí vzduch pomocou ultrazvukových vĺn, ktoré rozbijú molekuly vody a vytvorí studenú hmlu.

Rovnomerné rozptýlenie s úpravou intenzity

Studená vodná para sa následne rovnomerne rozprestrie po miestnosti, vzduch zvlhčí a vyčistí. Okrem rovnomerného rozptýlenia možné nastaviť aj intenzitu, pri najvyššej intenzite vydrží zásobník s objemom 220 ml pracovať 6 hodín, naopak v najnižšom nastavení asi 10 hodín. Práve nepretržitý režim je vhodný pre použitie v noci počas spánku, prístroj má totiž úplne tichý chod pre nerušený spánok. V čistom a zvlhčenom prostredí si ale odpočiniete oveľa lepšie a len tak môže telo nabrať dostatok energie na ďalší deň.

Venujte dizajnový a praktický darček

Chcete svojim priateľom venovať k narodeninám zdravie? Obdarujte je novým typom ultrasonického aróma difuzéra RUBIK. Praktický darček pomôže posilniť zdravie, navyše má nevšedný dizajn, ktorý zaujme v každom interiéri alebo na kancelárskom stole. V šere a tme tiež vynikne farebné podsvietenie v 7 možných farbách. Farebné podsvietenie možné navyše úplne vypnúť, vybrať jednu konkrétnu farbu alebo nechať postupne farby meniť. Súčasne je prístroj úplne bezpečný, v prípade nedostatku vody sa automaticky vypne. Dodáva sa vrátane AC adaptéra na pripojenie do elektrickej siete.

Dodatočné parametre

Kategória: Aroma difuzéry, Aróma difuzéry 400 ml
Hmotnosť: 0.7 kg
Veľkosť aróma difúzera: 400 ml
Rozmer: 15x10x11 cm
Kapacita zásobníka na vodu: 220 ml
Množstvo premenenej tekutiny: 35 ml/h
Hmotnosť: 386 g
Materiál: PP, ABS
Barva: Ružová
Napájenié: USB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: