DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Automatický vrhač loptičiek iDogmate Big

Kód: 313
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€149 €124,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Automatický vrhač loptičiek pre veľké psy umožňuje vrhať loptičky 3 veľkostí na 4 vzdialenosti,

s dobíjacími batériami na vonkajšie použitie, na diaľkové ovládanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený aport

Ktorý pes nemiluje aportovanie klacku alebo loptičky? Pre psov je to zábava, zároveň je aportovanie dôležitým míľnikom vo vývoji a výchove psa, čo platí nielen pri športovom výcviku, ale aj pri tom bežnom. Po samotnom nácviku je aportovanie pre psa vhodnú aktivitou, trénuje si tým nielen postreh, ale aj fyzickú zdatnosť. Automatický vrhač loptičiek je preto ideálnou možnosťou tréningu. A to nie ledajakého!

3 druhy loptičiek, 4 vzdialenosti

Svojmu štvornohému priateľovi totiž môžete zaobstarať až 3 druhy loptičiek, ktoré je možné automatom hádzať. Jedná sa o loptičky s priemerom 6,35 cm, ktoré môžu byť plstené (obdobné tenisovým), penové (hmota na báze durafoam) alebo spletené z bavlnených laniek. Tento typ automatického vrhača je určený pre väčšie psy od cca 15 kg váhy. Všetky typy loptičiek je možné vrhať na 4 možné vzdialenosti - 3, 6, 9 a 12 metrov. Možno tiež nastaviť náhodný výber vzdialenosti vrhu, pre psa je to o to väčšia zábava, pretože dopredu nevie, kam loptička spadne.

Na batériu alebo do siete

Automatický vrhač možné jednoducho preniesť v taške, pri vonkajšom použití funguje na dobíjacie Li-ion batérie. Na jeden dobíjací cyklus je schopný až 250 hodov loptičkou. Súčasne možno pripojiť prístroj pomocou AC adaptéra do elektrickej siete, čo zaistí vyššiu presnosť hodov na väčšie vzdialenosti. Pre dlhšie výkon batérie je chod zabezpečený automatickým šetričom energie. Stroj sa ľahko ovláda pomocou diaľkového ovládania, ktoré sa dodáva vrátane 3 loptičiek. Použitie je tiež nadmieru jednoduché, stačí zapnúť, do veľkej násypky v hornej časti nasypať loptičky a nastaviť vzdialenosť vrhu. A nebojte, aport sa čoskoro naučí psík vracať do násypky sám, s radosťou tak môže totiž bežať za ďalším vystreleným loptičkou.

Dodatočné parametre

Kategória: Chovateľstvo
Hmotnosť: 8 kg
Vzdialenosť odpalu: 3, 6, 9 a 12 metrov a random
Napájanie: Zo siete alebo na priloženú batériu
Počet odpalov: Zo siete neobmedzene, na batériu 250 odpalov
Počet loptičiek: 3 ks s priemerom 6,5 cm
Použitie: Doma aj vonku
Rozmer: 34 x 34 x 25 cm
Hmotnosť: 4 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: