• 1 z 8
 

Bezdotyková záchodová doska automatická

Neohodnotené
 
Revolúcia v hygiene. Maximálny čistota a komfort. Čerešnička na torte Vašej modernej domácnosti. Bezdotykové toaletné sedátko! Automatické otváranie a zatváranie poklopu toaletné misy! To je presne to, čo chýba k dokonalosti vo Vašej kúpeľni. Posledný krôčik k obdivu u priateľov a známych, ktorí prídu na návštevu. "Kúpeľňa vo francúzskom štýle? A tie nádherné talianske obklady! Čože? Automatické toaletné sedátko ?! Vy si snáď robíte srandu, taký luxus! To muselo stáť majland! " Súčasťou balenia je nabíjací adaptér.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
10.3.2021
€89,99
€74,37 bez DPH
Kód tovaru 90
Značka Bezdoteku
Kategória Mobilné príslušenstvo
Položka bola vypredaná...
 

Teraz si môžete taký luxus dopriať aj vy za výhodnú cenu.

Táto novinka je k dostaniu aj na našom trhu. Inštalácia je veľmi jednoduchá, automatické doštička je použiteľné na väčšinu toaletných mís. Dve infračervené čidlá (vo prednej časti veka a vnútri poklopu) zaistí automatické otváranie a zatváranie Vašej toalety. Batérie možno dobíjať priamo z elektrickej siete alebo je možné vybrať a nabíjať externe. Vďaka použitiu extrémne odolných materiálov je zaistená vysoká životnosť tohto WC sedátka.

Len si to predstavte, dámy!

Už žiadne zdvihnutú dosku! Automatické toaletné sedátko všetko zariadi. Snímač zareaguje na pohyb 10-15 cm pred misou a pomaly zdvihne poklop. Po opustení toalety naopak poklop pozvoľna zavrie. Krása, nie? Automatické otváranie a zatváranie poklopu zaistí dokonalú čistotu toalety. Zároveň zamedzí šíreniu zápachu z otvorenej toaletnej misy. Deti a dospelí už nebudú vystavené zbytočnému útoku baktérií a mikróbov, ktoré sa na WC mise vyskytujú.

Vhodné aj pre seniorov a hendikepovaných, ľudí so zníženou motorikou - automat všetko zabezpečí za Vás!

Hmotnosť 12.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: