• 1 z 7
 

LEDSolar 100 vianočné solárne reťaz teplá biela, IPRO, 2W, teplá biela

Neohodnotené
 

LEDsoární reťaz so 100 LED diódami v dĺžke 15 metrov skrášli dom a navodí

vianočnú atmosféru, s batériami od kapacite 600 mAh s IP 65, vo farbe teplá biela.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
27.10.2021
€14,90
€12,31 bez DPH
Kód tovaru 314
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
Položka bola vypredaná...
 

Žiadne ďalšie náklady

Chcete si ozdobiť záhradu a dom, ale nechcete žiadne náklady navyše v podobe účtu za elektrinu? Ideálne sú svetlá na solárnu energiu. Vďaka solárnemu panelu a vstavané dobíjacie batériu nepotrebujú LED svetielka na vianočnom reťazi žiadnu ďalšiu energiu alebo batérie. LED diódy súčasne disponujú dlhou životnosťou, budú vám tak slúžiť mnoho rokov. Ich prevádzka je navyše úplne bezpečný, žiarovky môžete nechať svietiť neustále bez strachu z rizika vzniku požiaru.

Maximálna účinnosť

Počas slnečného svitu sa dobíja batéria s kapacitou 600 mAh, ktorá následne umožní světýlkům svietiť 8-11 hodín po zotmení. Pre plné nabitie stačí 8 hodín denného svietenia, netreba priamych slnečných lúčov, solárny panel z polykryštalického silikónu (2V / 100 mAh) zvládne dobíjať aj pri miernej oblačnosti.

100 LED diód

Ozdobiť stromčeky na záhrade? Vstupné dvere? Terasu alebo balkón? Fantázii sa medze nekladú. LED solárne vianočné reťaz je o celkovej dĺžke 15 metrov a svietenie možné nastaviť v 2 režimoch - stále svetlo alebo blikanie. Na konci reťaze je kolík s hrotom, ktorý môžete zapichnúť do zeme alebo do iného mäkkého povrchu. Na vrchole kolíku sa nachádza solárny panel, ktorý je vhodné nasmerovať južným smerom, aby sa mohla batéria dostatočne dobíjať. Nie je vhodné zapichnúť panel pod konáre stromov alebo kríky. Na reťazi sa nachádza celkom 100 LED diód a sú opatrené ochranou proti dažďu (IP45).

Hmotnosť 0.4 kg
Počet kvapek 100 ks
Dĺžka reťaze 15 m
Vodeodolnosť IP45
Materiál ABS plast
Režim Svieti / nesvieti / bliká
Solárny panel 2V / 100mA / 2W
Nabíjacie batérie 1,2V / 600mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: