• 1 z 8
 

LEDSolar 168 solárne vonkajšie lampáš lucerna 4 ks, so senzorom, bezdrôtové, IPRO, 1W, teplá farba

Neohodnotené
 

LEDsolární vonkajšie lampáš s 12 LED diódami a výkonnou batériou vykúzli romantickú

atmosféru na záhrade, s automatickým zapnutím po zotmení, farba teplá.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
27.10.2021
€62,90
€51,98 bez DPH
Kód tovaru 280
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
Položka bola vypredaná...
 

Kúzlo solárnej energie

LED solárne lucerny nielen vyzerajú kúzelne vďaka svojmu vzhľadu. Ich čaro spočíva aj v minimálnych nákladoch na ich prevádzku. Solárna energia je ekologická a súčasne úsporná. Na vrchu svetelného telesa sa nachádza malý vstavaný solárny panel s výkonom 5,5 V / 0,99 W. Počas dňa sa kumule energie do integrovanej dobíjacie batérie s kapacitou 2000 mAh (3,7 V), čo umožní svietenie počas celej noci (6 -8 hodín). Pre plné nabitie stačí 8 hodín slnečného žiarenia. Netreba však prepadať panike v prípade, že slnko nesvieti, batéria sa totiž dobíja aj pri bežnom dennom svetle a oblačnosti.

Počas chvíľky zložené

V jednoduchosti je krása. Lucerny majú jednoduché a ladné tvary, zložiť je možné behom chvíľky. V balení nájdete tyčku k zapichnutie alebo spojnicu k závesu na stenu. Telesá sú vodeodolná, spĺňajú certifikáciu IP65 a sú určené na vonkajšie použitie. Je vhodné vybrať k zápichu voľný priestor alebo stenu s prístupom slnečných lúčov, aby sa mohla batéria dostatočne dobíjať.

V hravých farbách?

Chcete, aby vaša záhrada hrala všetkými farbami? Nie je nič jednoduchšie. Svietenie lucerien možno nastaviť 2 spôsobmi. V prvom prípade sa bude v pravidelnom intervale striedať 6 základných farieb, v druhom svetlo svieti konštantne jednou farbou. A nebojte sa, svetlo je dostatočne silné na osvetlenie okolitého záhradného priestoru, vo vnútri sa totiž nachádza 12 LED diód o celkovom výkone 1 W.

Hmotnosť 1.6 kg
Počet LED 12 ks SMD2835
Materiál ABS+PC
Vodeodolnosť IP65
Rozmer 620x140x140 mm
Váha 350 g/ks
Solárny panel 5.5 V / 1 W
Nabíjacie batérie 3,7 V / 2000 mAh
Balenie obsahuje 4 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: