Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Hovoriace výukové kartičky pre malé deti Let's Talk

Kód: 607
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€29 –48 %
cz 89B324D1 1205 442A 968A 68B004D33E77 31847 000016C873928C0C
€29 –48 % €14,99 €12,49 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Čítačka kariet s anglickými slovíčkami pomôže najmenším deťom s učením cudzieho jazyka, výhodou je jednoduché používanie a možnosť učiť sa hrou kedykoľvek počas dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kedy začať s výučbou angličtiny? V predškolskom veku alebo počkať s cudzím jazykom až na školské vzdelávanie? Prihlásiť dieťa do kurzov angličtiny? Začať sa môže v domácom prostredí a celkom jednoducho s pomocou výukových kariet. Tieto vzdelávacie kartičky ale nie sú obyčajné! Vkladajú sa do čítačky, ktorá správne vysloví zobrazené slovo. Deti sa tak môžu hrať, a pritom sa učiť jednotlivé anglické slovíčka!

Vzdelávacie kartičky s čítačkou
Oči uprené do modrej obrazovky? To je vec, ktorú si nikto z rodičov rozhodne nepraje. Ale ako v dnešnej dobe naučiť deti poriadne anglicky bez toho, aby sa museli dlhé hodiny pozerať na tablet alebo na obrazovku smartfónu? Čítačka vzdelávacích kariet funguje úplne inak, deti vkladajú plastové kartičky s obrázky a zariadenie dané slovo prečíta anglicky so správnou výslovnosťou. Výučba prepája jemnou motorikou spolu s kognitívnymi funkciami mozgu, čo je ideálna metóda učenia pre najmenšie deti.

Štyri kategórie kariet
Do čítačky sa vkladajú obrázkové karty, ktoré sú veľkosti 6 x 9 centimetrov, hodí sa preto do detskej ručičky. Nemôžu sa ľahko poničiť alebo zohýbať, pretože sú vyrobené z odolného ABS plastu. Balenie obsahuje 112 kariet, ktoré sú obojstranné. Vkladajú sa do širokej zdierky v čítačke, pričom sa radí podľa farieb do štyroch rôznych kategórií. Zelené zobrazujú potraviny, modré dopravné prostriedky, žlté zvieratá a fialové zase členmi rodiny. Samozrejme nechýbajú ani rôzne každodenné činnosti alebo predmety bežnej potreby.

Na zlepšenie koncentrácie
Má vôbec zmysel učiť už najmenšie deti cudziemu jazyku? Na túto otázku existuje jediná odpoveď – áno. Deti totiž nasávajú vedomosti ako huby, preto vôbec nevadí, že ešte nehovoria plynulo svojou materčinou, aj napriek tomu sa môžu s úspechom učiť anglicky. Získané poznatky totiž využijú v neskoršom veku, kedy môžu ďalej prehlbovať svoje znalosti. Pravidelným učením sa navyše u predškolských detí zlepšuje sústredenie a zlepšuje sa fungovanie mozgových funkcií. Zariadenie sa dobíja pomocou USB konektora.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.5 kg
Množstvo kartičiek: 112 ks
Veľkosť prístroja: 11x2x9 cm
Veľkosť kartičky: 6x9 cm
Jazyk ovládania: Anglický
Napájanie: USB
Váha: 200 g

KODIAK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: