Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den./ 27.3.-1.4. dovolená

iPro Robotický čistič okien Puribot Large

Kód: 514
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€399 –35 % €259 €215,83 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Robotický čistič okien s inteligentným ovládaním úplne dokonale hĺbkovo umyje všetky okná alebo sklá v domácnosti na jedno stlačenie tlačidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

O umývanie okien nestojí v domácnosti nikto, jedná sa o činnosť, ktorú všetci odkladajú na neurčito, okná pritom trpia. S tým je teraz koniec. Robotický čistič okien Puribot Large dokonale vyčistí všetky sklenené plochy v domácnosti úplne sám a počas chvíľky. Okná, dverné výplne alebo sklenený sprchový box či hladké dlaždice budú žiarivo čisté. Stačí nastaviť a spustiť, prístroj sa už postará o všetku prácu, ktorú by ste inak museli robiť vy!

Automatické umývanie okien pomocou robota
Sadnúť si s pohárom vína na gauč a pozorovať, ako sa umývajú okná? Robotický čistič okien Puribot Large ušetrí hodiny drahocenného času, k tomu čistí okná precízne pomocou dômyselnej technológie a presne naplánovanej trasy umývania. Prístroj automaticky vyčistí okenné tabule, zrkadlá, sklenené plochy, ako sú výlohy, dvere alebo sprchovací kút či lesklé hladké dlaždice vo vertikálnej polohe, pričom umožňuje mokré aj suché čistenie. Z tohto dôvodu je spotrebič vybavený nádržkou na vodu s objemom 45 mililitrov, čo postačuje na umytie asi 50 m² plochy.

Stačí stlačiť jediné tlačidlo
Umytie okien, ktoré netrvá viac ako pár sekúnd? Naozaj, stačí totiž priložiť prístroj na okennú tabuľu a stlačiť jediné tlačidlo. Na spustenie čistenia je možné použiť tiež diaľkové ovládanie. Zariadenie je vybavené bezpečnostným systémom proti pádu, čo je praktické pri nechcenom vypojení z elektrickej siete. Zariadenie zostane vo zvislej polohe ešte po dobu 30 minút. Obdobne je z bezpečnostných dôvodov vybavené senzorom na detekciu okrajov a zariadenie je chránené pred poškodením ešte istiacim lankom.

Vhodné aj pre seniorov
Robotický čistič okien Puribot Large uhrane svojou praktickosťou aj jednoduchým ovládaním, ktoré zvládne naozaj úplne každý, preto je ideálny aj pre seniorov, pre ktorých je umývanie okien nočná mora. Zariadenie je možné používať spolu s bežnými umývacími prostriedkami. Spotrebič sa napája pomocou kábla z bežnej elektrickej siete (100-240 V) a dosahuje výkon 80 W so saním až 2 200 Pa. Prístroj sa dodáva vrátane napájacieho kábla, diaľkového ovládania a návodu na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotický čistič okien
Hmotnosť: 2 kg
Sacia sila: 2800 Pa
Rýchlosť čistenia: 2,2 min/m2
Rozmer: 25 x 25 x 8 cm
Ovládanie: priložený ovládač alebo Smartphone
Výkon: 80 W
Počet čistiacich módov: 3 - N/Z/N+Z (tvar dráhy)
Hmotnosť: 1,4 kg
Maximálna umývacia plocha: 4 x 4 m
Dĺžka lana a napájacieho kábla: 4 m a 5,5 m
Hlučnosť: 65 dB

Robotický čistič okien Liectroux 1080

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: