DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

LEDSolar DUO solárne závesné lampy na záhradu s diaľkovým ovládaním, iPRO, 8W, teplé svetlo

Kód: 510
14 hodnotení
Značka: Bezdoteku
€69 –17 %
71QDyDMEekL. AC SL1500
€69 –17 % €57 €47,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

LED solárna lampa je ideálna na osvetlenie vonkajších priestorov, záhrady, terasy alebo altánku, vyniká zaujímavým dizajnom a je vrátane diaľkového ovládania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osvetlenie záhrady, terasy alebo altánku? Príjemnú atmosféru určite navodí LED solárna závesná lampa, ktorá navyše vyniká zaujímavým dizajnom. A nielen to. Vďaka systému nabíjania pomocou solárneho panelu jej prevádzka vôbec nič nestojí, pritom svieti dlhých 15 hodín na jedno nabitie. Záves je možné prispôsobiť podľa potreby, neskonalou výhodou je tiež možnosť zapínania a nastavenia pomocou diaľkového ovládania.

Prevádzka úplne zadarmo
Hovorí sa, že zadarmo nie je vôbec nič. V tomto prípade to ale neplatí, pretože k chodu LED solárnych lámp je potrebných len dostatok slnečného žiarenia. A slnečné lúče sú dostupné každému, stačí správne nasmerovať solárny panel, vďaka ktorému sa dobije vstavaná lítiová batéria. Pri plnom nabití lampa svieti až 15 hodín, pričom si je možné vybrať z troch rôznych nastavení intenzity svietenia.

Nastavenie pomocou diaľkového ovládania
LED solárna lampa sa ľahko ovláda pomocou diaľkového ovládača, je možné si nastaviť intenzitu svietenia na 25, 50 alebo 100 percent, obdobne navoliť časovač na 3, 5 alebo 8 hodín svitu. Dobíjací cyklus trvá asi 4 hodiny, pričom svietidlo je plne solárne, nie je potrebné ho pripájať k elektrickej sieti alebo ho dobíjať iným spôsobom. Výhodou je dostatočne dlhý kábel vedúci zo solárneho panelu, lampu je teda možné vhodne umiestniť napríklad doprostred pergoly, zatiaľ čo solárny panel pripnúť na strechu a nasmerovať pomocou kĺbu pre optimálny príjem slnečného žiarenia.

Dizajnové svietidlo s výkonom 1,5 W
Závesná LED solárna lampa je praktickým doplnkom, pretože svetlo je základ pre príjemné posedenie aj bezpečnosť. Okrem toho vyniká zaujímavým dizajnom v štýle vintage, je vyrobená z kvalitného polykarbonátu a plastu. Svietidlo je možné používať vo vonkajšom prostredí, je certifikované IP65 a odoláva prachu aj striekajúcej vode, neohrozí ho ani výdatný dážď alebo sneh. Dodáva sa v čiernom prevedení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie osvetlenie, Solárne osvetlenie na záhradu
Hmotnosť: 0.5 kg
Využitie solárneho svetla: Solárne osvetlenie na záhradu
Diaľkové ovládanie: On/Off, časovač a voľba intenzity svetla
Svetelný zdroj: Ľad žiarovka s 2*30 ks SMD (typ 5050)
Dĺžka kábla: 3 metrov
Rozmer lampy: 180x180x70 mm
Rozmer solárneho panelu: 105x170 mm
Materiál: PC a ABS
Nabíjací čas: 8h
Svietiace čas: 8 až 12 h
Vodeodolnosť: IP65
Solárny panel: 5,5 V / 350 mA
Nabíjacie batérie: 4 x 3,7 V / 1200 mAh
Kábel: Vodotesná rozpojka zhruba v polovici
Svietivosť: 300 lm

LEDSolar DUO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: