Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

LEDSolar verejne osvetlenie pouličná lampa 60W, so senzorom, bezdrôtové, iPRO, studená farba

Kód: 519
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€79,90 €66,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Vonkajšie LED solárne svietidlo so 120 diódami a so senzorom pohybu je ideálne na zaistenie bezpečnosti v okolí rodinného domu, na záhrade alebo pri garáži.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečie za všetkých okolností? S výkonným 120 LED solárnym svietidlom ľahko! Na trhu sa nenájde príliš veľa modelov, ktoré by disponovali takto vysokým výkonom v podobe 60 W. Toto svietidlo je navyše vybavené senzorom pohybu PIR, čo je ideálne pre oblasti s nedostatkom pouličného osvetlenia. Ba čo viac, toto svietidlo je úplne bezúdržbové a úplne nezávislé na elektrickej sieti, pretože sa dobíja denným slnečným svitom.


Tma láka nekalé živly
Čo si budeme nahovárať, pod rúškom tmy sa vkrádajú do rodinných domov zlodeji, ale nenechavcom neujde ani garáž alebo prístrešok či záhradný domček s náradím a ďalším vybavením. Práve na tieto účely, rovnako ako pre bezpečný pohyb vo vonkajšom prostredí po súmraku, sa hodí okolie domu vybaviť LED solárnymi svietidlami s vysokým výkonom. Tieto sú osadené dokonca 120 LED diódami s celkovým výkonom 60 W. Počas dňa sa nabíjajú cez monokryštalický silikónový solárny panel s výkonom 32 650 mA tri vstavané batérie s kapacitou 5 000 mAh (6 V), čo umožňuje svietenie počas celej noci.


S praktickým pohybovým čidlom PIR
Tieto LED solárne svietidlá nepotrebujú pre svoj chod iný zdroj energie ako zo slnečných lúčov, okrem toho je teleso vybavené aj automatickým pohybovým čidlom PIR. Pri priblížení alebo pri detekcii pohybu v uhle 180° osvetlenie zosilní na maximum, čo odradí nekalé živly od návštevy garáže, záhradného domčeka alebo priamo vnútra domu. Automatické rozsvietenie je praktické tiež pri vchodových dverách pri odomykaní v tme alebo na osvetlenie schodov, aby sa minimalizovalo riziko úrazu.


Jednoduchá inštalácia na stenu alebo stĺpik
Tento typ LED solárnych svietidiel je určený na vonkajšie použitie, pričom inštalácia je možná pomocou tyče na stenu, do vikiera alebo na stĺpik namiesto pouličného osvetlenia. Dlhá životnosť báterií v podobe 10 000 prevádzkových hodín a odolnosť voči poveternostným vplyvom vrátane dažďa (IP65) je istotou správnej voľby. Použitie je možné navyše celoročne, pretože teleso odoláva nielen vode, ale aj snehu aj mrazivým teplotám.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie osvetlenie, Solárne osvetlenie na záhradu, Solárne osvetlenie chodníka
Hmotnosť: 2 kg
Využitie solárneho svetla: Solárne osvetlenie na záhradu, Osvetlenie chodníka
Počet LED: 120 ks
Materiál: Spevnený ABS+ Tvrdené sklo
Vodeodolnosť: IP65
Rozmer: 59x23x6 cm
Váha: 2,9 kg
Solárny panel: 6 V / 13W 32650 mAh
Nabíjacie batérie: 6 V / 3*5000 mAh
Svietivosť: 8500 lm
Ovládanie: Tlačidlo + diaľkové ovládanie

Verejné osvetlenie 60W:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: