DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Vodná hmla Profi pre 8 slnečníkov so stredovou tyčou

Kód: 492
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€2 300 –47 %
08 Hnědá mašina
€2 300 –47 % €1 199 €999,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Vodná hmla pre slnečník so stredovou tyčou umožňuje klimatizovať vzduch pod slnečníkom pomocou chladivej hmlistej pary a znížiť pocitovú teplotu až o 8 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobrý slnečník je základ pre letné posedenie na záhrade, ale dokáže chrániť iba pred bodavými slnečnými lúčmi. Naproti tomu zahmlievací systém funguje ako lokálna klimatizácia vo vonkajšom prostredí a pomocou trysiek a vodnej pary môže ochladiť okolitý vzduch až o príjemných 8 stupňov Celzia, čo oceníte v úmorných horúčavách, kedy teplomer atakuje štyridsiatky. Jednoduchý systém je možné navyše použiť na akýkoľvek slnečník so stredovou tyčou.

Príjemná a chladivá hmla

Počas letných horúčav nemusíte zostávať doma v tieni žalúzií alebo sa dokonca schovávať v pivnici. Naopak, vďaka systému na chladivú vodnú paru môžete tráviť čas na záhrade, na balkóne alebo na terase pod slnečníkom, na ktorý sa ľahko nainštaluje zahmlievací systém. Jedná sa o lokálnu klimatizačnú jednotku vo vonkajšom prostredí, ktorá funguje na základe vysokotlakového vytvárania studenej vodnej hmly. Nemusíte sa však obávať, že by ste sedeli v mokrom, molekuly vody sú natoľko miniatúrne, že sa jedná o chladivú paru, ktorá dokonale v horúčave osvieži.

Ľahučké mžanie pomocou vysokotlakového zariadenia

Akým spôsobom dochádza ku generovaniu vodnej pary? Pomocou vysokotlakového zariadenia, ktoré stačí pripojiť k prívodu vody. Systém po zapnutí rozprestiera pomocou trysiek do okolia molekuly vody, ktoré sú s priemerom 3-7 μm. Jedná sa o ľahučké mžanie, ktoré nespôsobuje vlhnutie oblečenia alebo položených vecí pod slnečníkom, pretože v horúčave sa voda okamžite odparuje. Pomocou tejto vodnej hmloviny dochádza iba k ochladeniu okolitého vzduchu pod slnečníkom.

Konštantný výkon a ľahká manipulácia

Inštalácia zahmlievacieho systému je nadmieru jednoduchá, pretože sa pripevňuje priamo na slnečník so stredovou tyčou, je tak zaručená jeho stabilita i ideálna plocha na rozprašovanie pomocou 8 trysiek, ktoré sú umiestnené na stredovom krúžku v hornej časti pod plachtou. Celý systém je možné ovládať pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Slnečník je možné zložiť vrátane rozprašovacieho systému bežným spôsobom. Tlakový generátor sa pripája pomocou kábla do elektrickej siete (220 V).

Dodatočné parametre

Kategória: Zavlažovanie
Hmotnosť: 15 kg
Tlak čerpadla: 70 bar, 1000 PSI
Príkon: 250 W
Spotreba vody: 2 l/min
Veľkosť kvapiek vody: 7 mikrónov
Plocha na ochladenie: 150 m2
Zníženie teploty v danej oblasti: až 8°C
Dĺžka pripojovacej PA hadice: 20m (nylonová 6,35 mm (1/4´´))
Počet trysiek: 8x 8 ks
Ovládanie: Mobilné aplikácie alebo ručne na zariadení
Hlučnosť: 56 dB
Balenie obsahuje: Zariadenie a set pre 8 slnečníky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: