Vyhrievaná čiapka Savior unisex čierna

Fotografie č.1

full thumb

Fotografie č.2

full thumb

Fotografie č.3

full thumb

Fotografie č.4

full thumb

Fotografie č.5

full thumb

Fotografie č.6

full thumb

3 STUPNE VYHRIEVANIA

38°C, 46°C, 55°C

DOBA VYHRIEVANIA

2,5 až 3 hod., 4 až 5 hod., 5 až 6 hod.

MATERIÁL

70% bavlna, 28% Polyester, 2% Elastic, fleecová spodná vrstva

NAPÁJANIE

Batérie 7,4V, 2200 mAh, použitie až do -30 ° C

DOBÍJANIE

Priloženým adaptérom

FARBA

Čierná

VEĽKOSŤ

ONE SIZE (Obvod 52 cm, hĺbka 20 cm)

POPIS

Trpíte na "dutiny" a radšej nikam v zime nejdete, len aby ste neprechladli? Alebo túžite po pohodlí a teple aj v treskúcej zime? Máme pre vás revolučné riešenie v podobe vyhrievané čiapky!

NÁKUP PRODUKTU
bežná cena
129 €
zľava
47%
naša cena
69 €
ks

Tovar je na sklade a pripravený na odoslanie. Ceny sú koncové, nie sme platcami DPH.

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU

Zima a mráz vám už nikdy nezhatí zimné plány, či už pracovné alebo voľnočasové. Vyhrievané čiapka je vhodná pre všetkých, ktorí sa pohybujú vonku v chladnom a nepriaznivom počasí. Teplotu je možné regulovať jednoducho pomocou zabudovaného tlačidla na prednej časti čiapky v 3 režimoch intenzity. Pri maximálnej teplote a intenzite hreje 2,5-3 hodiny, v strednej 4-5 hodiny a v najnižšom stupni 5-6 hodín v závislosti od okolitej teploty a stavu nabitia batérií. Teplotné rozpätie nastavenie je 38-55 ° C.

Čiapka sa vyrába vo veľkosti ONE SIZE a je vhodná pre ženy aj mužov. Úpletový materiál sa dobre prispôsobuje veľkosti hlavy. Vnútorná stielka je z príjemného dvojvrstvového fleecu. Ultraľahká Li-Ion batéria pre vykurovanie je uložená v kapsičke v leme čiapky. Používanie je jednoduché a bezúdržbové.

Vyhrievané čiapka je určená pre ľudí pracujúcich vo vonkajšom prostredí za každého počasia, pre športovcov a aktívny jedinca, ale aj pre osoby trpiace zhoršenou krvnou cirkuláciou a seniorov. Zima nie je prekážkou aktivitám, to len zlé oblečenie vás obmedzuje! Kúpte si vyhrievanú čiapku a tohtoročná zima vás už nepotrápi.