DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Bezdotykový odpadkový kôš GOLDEN FLOWER nerezový červený senzorový 9 L

Kód: 585
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€69 –44 %
1 PhotoRoom.png PhotoRoom
€69 –44 % €37,99 €31,66 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Bezdotykový odpadkový kôš s infračerveným senzorom je ideálny na hygienické odkladanie odpadkov, tento typ je 9-litrový s ručne maľovanými kvetmi zlatej farby.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Domácnosť bez odpadkového koša? Ťažko, tento kus vybavenia sa hodí do každej izby, nielen do kuchyne, kde je umiestnená hlavná nádoba na vyhadzovanie zvyškov z prípravy jedla a obalov od potravín alebo iných odpadkov. Veľmi vhodné je mať po ruke kôš aj v ďalších miestnostiach, ako je kúpeľňa alebo toaleta. Ideálna je v tomto prípade nádoba s menším objemom. Nami ponúkaný odpadkový kôš je deväťlitrový, bezdotykový ak tomu vyniká svojim netradičným dizajnom.

Do každej miestnosti

Bezdotykový odpadkový kôš Golden Flower v prevedení so zlatými kvetmi má objem deväť litrov, čo je plne dostačujúce na odloženie použitých drobných hygienických potrieb, vatových tampónov alebo tyčiniek či obalov od mydla v kúpeľni. Podobne sa hodí tento odpadkový kôš na toaletu alebo do inej miestnosti. Veľmi netradičný vzhľad určite upúta aj vo verejných budovách, v šatniach bazénov, telocviční či posilňovní, súčasne sa môže použiť vo wellness a kúpeľných centrách.

Automatické otváranie/zatváranie

Nikomu sa nechce siahať na smetiaku, ale ani na odpadkový kôš. Z tohto dôvodu je väčšina modelov osadená pedálom, ktorý ale dosť často po pár zošliapnutiach nefunguje. Oveľa sofistikovanejšie riešenie je skryté vo veku modelu odpadkového koša Golden Flower, ktorý disponuje infračerveným senzorom. Snímač po detekcii pohybu otvorí veko nádoby a po niekoľkých sekundách ho opätovne vráti späť. To všetko úplne ticho a bez dlhých oneskorení, nehrozí teda únik zápachu z vnútra nádoby.

Efektívna prevádzka na batérie

Bezdotykový odpadkový kôš je valcového tvaru a pohybový senzor je umiestnený v hornej časti. Jeho chod zaisťujú štyri batérie typu D, vzhľadom na úspornú prevádzku sa počíta približne s jednou výmenou ročne. Nádoba je vyrobená z odolných materiálov, najmä z ABS a PP plastov, do vnútornej časti je možné umiestniť igelitové vrecko. Kôš má objem spomínaných deväť litrov (35 x 28 x 23,5 cm), váži približne 3 000 g. Tento model sa dodáva vo vínovom prevedení so zlatými ručne maľovanými kvetmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdotykové odpadkové koše
Záruka: 24
Hmotnosť: 3 kg
Farba: Červená/vínová
Rozmery: 35 x 28 x 23,5 cm
Materiál: Nerezová oceľ + ABS plast
Objem: 9 litrov
Napájanie: 4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky)

Instruktážní video č.1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: