DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Aróma difuzér MANDALA dark 400 ml

Kód: 162
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€90 –50 %
6122 bezdoteku aroma difuzer mandala dark 400 ml
€90 –50 % €45 €37,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 
Aróma difuzér MANDALA zvlhčí a vyčistí vzduch v miestnosti pomocou ultrazvukových vĺn

vytvárajúcich studenú hmlu, pre chvíle relaxácie alebo aromaterapiu.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeden stlačenie tlačidla na tomto difuzéra naplní miestnosť vôňou a čerstvým zvlhčeným vzduchom. Nechajte očarujúce vôňou naplniť priestor a dýchajte zhlboka a v pravidelnom rytme. Vaša myseľ sa upokojí a môže začať naozaj odpočívať. Vďaka najnovšej technológii v tejto aromalampe je potreba menej oleja a ten sa odparuje bez použitia tepla - to ešte lepšie maximalizuje liečebné výhody silíc obsiahnutých v esenciálnych olejoch. Ako sa oleja rozpadajú na mikročastice, vy si môžete vychutnať ich upokojujúce alebo posilňujúce vlastnosti.

Dostatečně velký zásobník Vám umožní užít si až šest hodin nepřetržitého intenzivního používání nebo deset hodin jemného osvěžení. V případě nedostatku vody se difuzér automaticky vypne, jeho používání je zcela bezpečné. Vzhledem k tomu, že difuzér využívá chladnou mlhu namísto tepla, nehrozí nebezpečí popálení nebo vzniku požáru jako u standardních aromalamp na svíčky.

Difuzér možno využiť aj bez použitia esenciálnych olejov ako zvlhčovač a osviežovač vzduchu. Vzhľadom na veľmi tichej prevádzke je jeho použitie vhodné aj v spálni alebo detskej izbe pre dokonalý spánok. Kompaktný dizajn je vhodný do každého interiéru, do pracovne alebo obytných priestorov, rôzne farebné podsvietenie umocní celkový dojem. Svoje využitie nájde aj v salónoch krásy a wellness a masážnych centrách.

Dodatočné parametre

Kategória: Aroma difuzéry, Aróma difuzéry 400 ml
Hmotnosť: 0.7 kg
Veľkosť aróma difúzera: 400 ml
Rozmer: 17 x 14,3 cm
Kapacita zásobníka na vodu: 400 ml
Množstvo premenenej tekutiny: 40 ml/h
Hmotnosť: 570 g
Materiál: PP, ABS
Farba: Drevená textúra tmavá
Časovač: 1hod/3hod/6hod/ON
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: