• 1 z 8
 

Aróma difuzér TANTRA light 400 ml

Neohodnotené
 

Ultrasonický aróma difuzér TANTRA zvlhčuje a čistí vzduch pomocou ultrazvukových vĺn

vytvárajúcich studenú hmlu, pre chvíle relaxácie alebo aromaterapiu.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
Bežná cena €90
Ušetríte €45 (–50 %)
€45
€37,19 bez DPH
   
Kód tovaru 159
Značka Bezdoteku
Kategória Aroma difuzéry
Záruka 24
 

Ultrasonický aróma difuzér zvlhčuje a čistí vzduch a pomocou ultrazvuku odparuje vodu na báze studenej hmly. Pri použití vonného oleja tak dochádza k rozbitiu esencií na mikročastice, čím sa zvyšuje celková efektivita liečivého účinku. Vďaka tomuto procesu sa silice neničia zahrievaním ako sa tomu deje u konvenčných aromalámp na sviečky a zároveň odpadá nepríjemný zápach z pálenia sviečok. Stlačením jediného tlačidla môžete v miestnosti zvlhčiť vzduch a navodiť príjemnú atmosféru nielen pre relaxáciu, ale napr. Aj na učenie alebo pred domácim cvičením.

Obsluha difuzéra je úplne jednoduchá, stačí naplniť zásobník studenou vodou najlepšie destilovanou, zatvoriť veko a stlačiť tlačidlo. V prípade nedostatku vody sa prístroj automaticky vypne. Difuzér nevyužíva k odparovaniu teplo, teda nehrozí nebezpečenstvo spálenia alebo vzniku požiaru. Chod je maximálne tichý. Ako podkres možno využiť farebné podsvietenie v niekoľkých farbách pre dokonalosť okamihu.

Atraktívny dizajn sa hodí do interiéru v domácom i pracovnom prostredí. Použitie je vhodné aj do komerčných priestorov ako sú wellness a relaxačné zóny. Farebné podsvietenie umožňuje navodiť príjemnú atmosféru a umocniť zážitok alebo možno LED svetlo naopak úplne vypnúť. Zároveň je možné nastaviť intenzitu chladné hmly tak, aby prúdil čerstvý vzduch v rozmedzí 6-10 hodín na jedno naplnenie nádobky.

Hmotnosť 0.7 kg
Rozmer 17 x 22 cm
Kapacita zásobníka na vodu 400 ml
Množstvo premenenej tekutiny 40 ml/h
Hmotnosť 570g
Materiál PP, ABS
Barva Drevená textúra svetlá
Časovač 1hod/3hod/6hod/ON

Instruktážní video č.1


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: