Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

iPro Robotický čistič okien Puribot Classic

Kód: 515
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€379 –36 % €239 €199,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Robotický čistič okien s inteligentným ovládaním úplne dokonale hĺbkovo umyje všetky okná alebo sklá v domácnosti na jedno stlačenie tlačidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domácnosť ako povestná „klícka“? Bez čistých okien alebo zrkadiel rozhodne nie, ale komu by sa chcelo ich neustále umývať? Čisto môžete mať aj bez práce. Doslova! O dokonalú čistotu sa postará šikovný robotický čistič Puribot Classic na diaľkové ovládanie, ktorý zvládne nielen okná, ale všetky povrchy vrátane zrkadiel alebo dlaždíc. Pracuje vo vertikálnej aj horizontálnej polohe av troch rôznych režimoch! Nalejte si pohár vína, pripravte si občerstvenie alebo knihu, ide sa upratovať!


Robot zvládne okná aj celú kúpeľňu


Sedieť a pozerať sa, ako sa upratuje bez vášho pričinenia? Presne tak, všetku prácu za vás urobí šikovný robotický čistič Puribot Classic, ktorý zvládne všetky hladké okenné tabule, zrkadlá, rovné ploché, sprchový box, dlaždice na stenách aj na podlahe. Pomocou vysokého sacieho výkonu až 2800 Pa dokonale drží na akejkoľvek ploche a pomocou ultrazvukových trysiek čistí mokrou metódou povrchy od všetkých nečistôt a zažratej špiny. Na tieto účely je nutné pred zapnutím naplniť nádržku na vodu s objemom 40 mililitrov.


Pomocou diaľkového ovládača


Nainštalovať robota trvá chvíľku, ale ušetrí hodiny driny. Robot dokonale vyčistí povrchy pomocou dvoch rotačných nástavcov s padmi, ktoré sú vyprateľné v práčke a je možné ich opätovne použiť. Je možné zvoliť dokonca tri rôzne režimy s odlišnými trasami čistenia, nastavenie je k tomu nadmieru jednoduché pomocou diaľkového ovládania. Vnútorný systém samozrejme dokáže automaticky detekovať hrany, rámy okien alebo iné prekážky, pre bezpečnosť zariadenia slúži istiace lanko. A čo sa stane vo chvíli, keď vypadne prúd? Prístroj zostane v danej polohe po dobu ďalších 20 minút, netreba sa teda báť, že dôjde k jeho rozbitiu.


Pre veľké okná aj výlohy


Kde nájde šikovný robotický čistič okien využitia? Najmä v domácnostiach, kde túžia mať neustále čisto. Robot totiž dokáže vyčistiť plochy dôkladnejšie, k tomu za krátky čas. Zariadenie tiež skvele poslúži pri umývaní vysokých okien alebo rozsiahlych sklenených plôch vrátane výloh, pretože disponuje prívodným káblom k adaptéru (2 m) a predlžovacím káblom (4 m) s celkovou dĺžkou 6 metrov. Napájanie je z bežnej elektrickej siete (100-240 V), prístroj sa dodáva vrátane napájacieho kábla, diaľkového ovládania a návodu na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotický čistič okien
Hmotnosť: 2 kg
Sacia sila: 2800 Pa
Rýchlosť čistenia: 2,2 min/m2
Rozmer: 29,5 x 14,5 x 9 cm
Ovládanie: priložený ovládač alebo Smartphone
Výkon: 80 W
Počet čistiacich módov: 3 - N/Z/N+Z (tvar dráhy)
Hmotnosť: 1 kg
Maximálna umývacia plocha: 4 x 4 m
Dĺžka lana a napájacieho kábla: 4 m a 5,5 m
Hlučnosť: 65 dB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: