Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Kremelinová predložka do kúpeľne WG 60x40

Kód: 551
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€19,99 –50 %
水墨C 3
€19,99 –50 % €9,99 €8,33 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kúpeľňová predložka z pravej kremeliny vyniká savosťou a rýchlo usychá, je ideálna pre použitie v kúpeľniach, v kuchyniach alebo pod misky domácich maznáčikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Studená a klzká podlaha v kúpeľni? Po vystúpení z vane alebo zo sprchového kúta hrozí extrémne riziko pádu, pretože chodidlá sú vlhké, kúpeľňová predložka je preto výborným riešením, ako takejto situácii zamedziť. Kremelinová kúpeľňová predložka je najoptimálnejším riešením, nie je totiž hocijaká. Má vysokú absorpčnú schopnosť, rýchlo usychá a má univerzálne použitie. Na rozdiel od textilnej alebo látkovej podložky sa navyše nemusí sušiť ani prať!

Bez rizika pádu
Zlomeniny rúk a nôh, pomliaždenie chrbta alebo dokonca otrasy mozgu v kúpeľni alebo na WC nie sú nič, čo by dnes a denne neriešili záchranári a lekári výjazdových posádok. Pády v kúpeľni patria medzi najčastejšie úrazy, ktoré sa môžu v domácnosti ľuďom stať, preto je vhodné myslieť na svoju bezpečnosť. Pred vaňu alebo sprchovací kút patrí predložka, ktorá zamedzí pošmyknutiu na dlažbe vplyvom vysokej vlhkosti. Tradičné látkové, textilné alebo polyesterové podložky sa však musia pravidelne sušiť a prať, po čase je nutná výmena. To pre kremelinovú predložku rozhodne neplatí, pretože je úplne antibakteriálna.

Plesne a baktérie nemajú šancu
Nesmernou výhodou kremelinových predložiek oproti tradičným je vysoká sacia schopnosť a okamžité schnutie. Zatiaľ čo textilné alebo polyesterové podložky sa musia nechať po použití uschnúť, inak hrozí ich plesnivenie, kremelinová je úplne bezúdržbová. A nielen to, vykazuje oveľa vyššiu mieru stability, pretože zospodu kremelinovej vrstvy je protišmyková vrstva, tým je zaistená maximálna bezpečnosť všetkých návštevníkov kúpeľne a toalety.

Univerzálne použitie v chodbe alebo v kuchyni
Bežné podložky sa používajú iba v kúpeľni, magická kremelinová podložka sa môže používať kdekoľvek, kde hrozí vyššia vlhkosť alebo rozliatie tekutín. Môže sa použiť ako bežná rohožka v chodbe, pretože sa ľahko čistí a voda z topánok okamžite uschne. Je vhodná namiesto odkvapkávača na riad, kremelinu neohrozujú plesne, preto sa jedná o hygienické riešenie umiestnenia tanierov či hrnčekov. A čo potom pod miskou pre zvieracích miláčikov? V tomto prípade je kremelinová doska istotou, že nedôjde k rozliatiu a zavlečeniu nečistôt na labkách po celej domácnosti. Dodáva sa v dvoch veľkostiach - 60 x 40 alebo 50 x 120 centimetrov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpeľňové predložky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Mramorovo bielošedá
100% prírodný materiál: 60% Kremelina, 30% minerálna hornina, 10% spojivo
Rozmer: 60x40x0,4 cm
Vlastnosti: Rýchloschnúci, vysoko absorpčný, protišmykový, antibakteriálny
Balenie obsahuje: Kremelinová predložka
Položka bola vypredaná…

Kremelinová predložka do kúpeľne video č.1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: