Novinka
  • 1 z 8
 

LEDSolar 36 nástenná lampa s vysunutím čierna, sa senzorom, bezdrôtové, 2,5 W, studená farba

1 hodnotenie
 

Vonkajšie LED solárne svietidlo so senzorom pohybu je vysoko efektívny, zaistí bezpečnosť

pri vchodových dverí či na záhrade po celú noc, navyše je bezúdržbové.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
30.9.2021
Bežná cena €35
Ušetríte €17,10 (–49 %)
€17,90
€14,79 bez DPH
   
Kód tovaru 381
Značka Bezdoteku
Kategória Vonkajšie osvetlenie
 

Ako zabezpečiť bezpečie domova? Predovšetkým mať dobre osvetlené priestranstva pri vchodových dverách, garáže, ale svetlo je potrebné tiež na záhrade. Len málo zlodejov je tak otrlých, aby vyrazilo na osvetlený pozemok, práve preto je najlepším riešenie 36 LED solárne svietidlo so senzorom pohybu PIR. Mať osvetlený dom, garáž a záhradu je tak praktické, navyše s ohľadom na nekalé živly veľmi bezpečné. Solárne svetlo je navyše úplne bezúdržbové a úsporné.

Potme hľadať kľúče?

Už nechcete pri vchodových dverách do domu hľadať potme kľúče alebo si svietiť mobilom, aby ste si mohli odomknúť? Kvalitné osvetlenie možno zaistiť tiež iným spôsobom a ideálne je využiť solárnu energiu pre nabíjanie. Počas dňa sa u 36 LED solárneho svietidlá dobije lítiový akumulátor s kapacitou 2000 mAh (3,7 V) skrze vysoko efektívne monokryštalický solárny panel s výkonom 2,5 W a 6 V. Vhodné smerovanie zariadenie umožňuje dostatočné dobitie na svietenie na 12 hodín, teda na celú noc aj v zimnom období.

S účinným pohybovým čidlom PIR

Toto LED solárne svietidlo nie je len celkom úsporné, pretože nie je závislé na inom zdroji energie než slnečné, ale navyše veľmi praktické vďaka automatickému pohybovému čidlu PIR. Svetlo sa tak rozsvieti pri detekovaní pohybu v uhle 120 ° a automaticky zapne. Vďaka tomu si môžete pohodlne odomknúť dvere, zaparkovať u garáže alebo zájsť pre drevo do krbových kachlí do záhradného domčeka. Dostatok svetla zabezpečujú LED diódy s celkovou svietivosťou 800 lumenov.

Jednoduchá inštalácia na stenu

Toto LED solárne svietidlo je určené na inštaláciu na stenu pomocou príslušenstva, ktoré je súčasťou balenia. Osadené je 36 LED diódami s dlhou životnosťou až 100 000 prevádzkových hodín. Vonkajšie umiestnenie je možné vďaka stupňu krytia IP65, ktoré dokonale chránia pred vniknutím prachových častíc, ale aj voči vode alebo snehu. Použitie je tiež možné pri teplotách od -40 do 50 ° C a zaistí tak dostatok svetla celoročne.

Hmotnosť 0.5 kg
Počet LED 30 ks
Materiál ABS+PC
Voděodoslnosť IP65
Rozmer 180x110x40 mm
Váha 440 g
Solárny panel 6 V / 2,5 W
Nabíjacie batérie 3.7 V / 2200 mAh
Svietivosť 450 lm
Citlivosť sensoru 1 - 8 m, 120°
Predĺženie pomocou vysunutie 1x lebo 2x 18 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: