Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Aké si vybrať vyhrievané oblečenie na zimu? Objavte trendy tohto roku

Vyhrievané oblečenie je v poslednej dobe stále viac obľúbené. Počas poslednej doby sa stalo nepostrádateľnou súčasťou šatníka. Rozhodne by nemalo chýbať nikomu, kto robí zimné športy alebo pracuje vonku v mrazoch. Elektricky vyhrievané oblečenie vám vydrží celý deň a skvele vás zahreje za každej situácie. Akonáhle ho raz skúsite, budete si ho brať so sebou vždy, keď klesne teplota.

 vyhřívané oblečení

Prečo sa takéto oblečenie oplatí?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo by ste si mali zaobstarať vyhrievané oblečenie, je samozrejme pohodlie v zimných dňoch. Ako sme už spomenuli, hodí sa predovšetkým pre všetkých, ktorí trávia v zime vonku veľa času. Ovšem oplatí sa tiež pre všetkých takzvane zimomrivých, ktorí majú aj doma stále studené nohy. Tento typ oblečenia vás dokonale zahreje za každej situácie.

Aké u nás môžete kúpiť druhy vyhrievaného oblečenia?

Na našom e-shope nájdete rôzne druhy vyhrievaného oblečenia, ktoré navyše stále rozširujeme. Jedným z najobľúbenejších kúskov sú bezpochyby vyhrievané vložky do topánok. Výhodné sú predovšetkým preto, že cez chodila uniká veľa tepla – takže pokiaľ ich príjemne zahreje, nielen, že tepla bude unikať menej, ale navyše sa budete cítiť dokonale v teple. Vyhrievané vložky do topánok sú základ.

Ďalšou obľúbenou a hlavne nepostrádateľnou súčasťou vyhrievaného oblečenia, ktoré má najväčší efekt, keď teplota klesne, je vyhrievaná termoprádlo. Samotné kvalitné termoprádlo dokáže v zime skvele zahriať a vyhrievané termoprádlo o to viac. Hodí sa napríklad, ak pracujete vonku, ale aj pre turistov alebo športovcov. Zákazníci si vyhrievané termoprádlo obľúbili predovšetkým na lyže, bežky a iné zimné športy.

TIP: Na lyže určite využijete aj vyhrievanú lyžiarsku kuklu, je napríklad oveľa lepšia ako čiapka av lyžiarskej helme je tak pohodlná, že ju skoro nebudete vnímať, okrem tepla, ktoré vydáva.

Vyhrievané rukavice: ideálne napríklad na motorku

Vyhrievaného oblečenia však ponúkame mnohonásobne viac. Práve na zimné športy sa skvele hodia aj vyhrievané rukavice alebo vyhrievané ponožky. Predovšetkým rukavice môžete využiť napríklad na motorku. Vyhrievané rukavice na motorku sú dobrou voľbou pre všetkých motorkárov, ktorí vyrážajú na motorke hneď, ako sa zlepší počasie a je to bezpečné. Vďaka vyhrievaným rukaviciam nestratíte cit v prstoch – práve to môže byť na motorke veľmi nebezpečné.

Vyhrievané mikiny

Obľúbené sú aj vyhrievané mikiny, ktoré môžete využiť podľa svojej potreby. Sú vyrobené z príjemného a kvalitného materiálu, predovšetkým z bavlny. Práve vďaka bavlne sú vyhrievané mikiny dokonale pohodlné. Prímes polyesteru im potom dáva svoje unikátne, predovšetkým odolné vlastnosti, aby mikiny dlho vydržali.

Vyhrievané oblečky pre psov

Jedinečné sú u nás vyhrievané oblečky pre psov. Kúpte svojmu štvornohému maznáčikovi unikátny vyhrievaný obleček pre psov, vďaka ktorému bude v teple aj cez zimu. Zvlášť menšie psy a tí, ktorí nemajú dostatok teplej srsti, môžu byť v zime náchylní na teplotu, ktorá je často aj dosť nízko pod nulou. Rovnako sú na tom aj tí psy, ktorí žijú po celý rok v byte. Vyhrievaný obleček pre psov ich tak ochráni pred mrazmi a prípadnými zdravotnými komplikáciami.

 Vyhřívané oblečení pro psy

Skúsenosti a recenzie vyhrievaného oblečenia

Podľa našich skúseností, ktoré máme priamo od našich zákazníkov, je vyhrievané oblečenie kvalitné a pohodlné. Priemerné hodnotenie nášho vyhrievaného oblečenia sú 4 hviezdičky z 5, teda okolo 85% spokojných zákazníkov.

Časté otázky k vyhrievanému oblečeniu

Ako ohrev v oblečení funguje?

Funguje vďaka batérii, ktorú so sebou musíte nosiť. Nie je ale nijako ťažká a prakticky o nej ani neviete. Batéria je umiestnená niekde pri oblečení, napríklad v špeciálnom vrecku na mieste, kde ničomu nevadí. Je možné ju vybrať a potom pohodlne dobiť. Batéria je s karbónovými vláknami, ktoré sa starajú o vyhrievanie, prepojená pomocou kábla, ktorý je možné tiež pohodlne schovať alebo odopnúť.

Je to bezpečné?

Úplne, nami predávané vyhrievané oblečenie značky Savior je úplne bezpečné a má certifikáciu. Nemusíte mať žiadny strach. Napätie v batérii ani nie je také vysoké (7,4 V), aby sa čokoľvek stalo. Nemusíte mať akékoľvek obavy.

Ako dlho ma také oblečenie bude hriať?

To záleží predovšetkým na režime, ktorý pri vyhrievanom oblečení zapnete. Väčšina ponúka 3 rôzne režimy vyhrievania. Prvý režim vyhrieva zhruba na 30% a vydrží 5–6 hodín. Pokiaľ zapnete maximálne vyhrievanie (60 °C), potom vydrží funkčný okolo 3 hodín – samozrejme ale záleží na veľkosti batérie.

Funguje elektricky vyhrievané oblečenie bezdrôtovo?

Áno, väčšinou je batéria umiestnená v kapsičke, takže o nej vôbec neviete a nijako vás neobmedzuje. Napríklad vyhrievané vložky fungujú bezdrôtovo. Často je ovládanie ale priamo súčasťou odevu.

Môžem oblečenie prať?

Áno, nie je to žiadny problém. Jednoducho vyberiete batériu a môžete oblečenie prať rovnako ako akékoľvek iné oblečenie. Len nie je vhodné používať bielidlá alebo zmäkčovače a ideálne by ste mali prať na šetrný program.