Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Okrúhle zrkadlo do kúpeľne s osvetlením

Vedeli ste, že okrúhle zrkadlo do kúpeľne s osvetlením je trendom poslednej doby? Bytový dizajnéri sa zhodujú, že okrúhle kúpeľňové zrkadlá ozvláštnia interiér a sú modernejším variantom ako hranaté zrkadlá. Nakúpte u nás moderné okrúhle zrkadlo do kúpeľne s osvetlením a vybavte si kvalitne kúpeľňu. Odporúčame využiť nehmliace zrkadlo.

#ShowMore#

Objavte okrúhle zrkadlo do kúpeľne s osvetlením, ktoré sa nezahmlievajú

Hlavným problémom zrkadiel v kúpeľni je, že sa po sprche vždy zahmlia. Dlho potom trvá, kým sa v odraze zase vidíte. Tento problém je však už dávno vyriešený, a to vďaka takzvaným nezahmlievajúcim sa zrkadlám. Napríklad okrúhle nehmlievajúce sa zrkadlo do kúpeľne s osvetlením má špeciálnu vykurovaciu fóliu, vďaka ktorej odoláva zmene teplôt a nezahmlieva sa. Môžete ho potom použiť kedykoľvek a úplne komfortne.

Prirodzené farba, ktorá neskresľuje

Guľaté kúpeľňové zrkadlá s osvetlením sú osadené kvalitnými LED diódami, ktoré neskresľujú. Väčšinou si u nich chromatickosť svetla môžete nastaviť od studenej bielej (6000 K) cez dennú bielu (4000 K) až do teplej bielej (3000 K). Napríklad chromatickosť okolo dennej bielej nijako neskresľuje farby a uvidíte sa, ako budete vyzerať pri dennom svetle. To je neoceniteľné napríklad pri líčení.

1 položiek celkom
1251 5 nemlzici kupelnove zrkadlo gulate s led osvetlenim 60x60 cm kz3
€390 –54 %
€149,17 bez DPH
€179

Designové zrkadlo do kúpeľne s LED osvetlením rozžiari modernú kúpeľňu, je s anti-fog úpravou proti zahmlievaniu, stmievačom.

Kód: 432