Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Nemlžící kúpeľňové zrkadlo guľaté s LED osvetlením 60x60 cm KZ3

Kód: 432
63 hodnotení
Značka: Bezdoteku
€390 –54 % €179 €149,17 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Designové zrkadlo do kúpeľne s LED osvetlením rozžiari modernú kúpeľňu, je s anti-fog úpravou proti zahmlievaniu, stmievačom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnové zrkadlo, ktoré doslova rozžiaria priestor kúpeľne, dodá na eleganciu a sprostredkuje najpresnejšie odraz? Veľké guľaté kúpeľňové zrkadlo je vybavené kvalitným LED osvetlením sa senzorickým ovládaním, anti-fog úpravou. Úprava vizáže nikdy nebola tak jednoduchá a zábavná ako s týmto zrkadlom, posúďte sami!

Dokonalé osvetlenie pre líčenie a úpravu vizáže

Zrkadlo, ktoré sa nezahmlia ani v malej kúpeľni pri dlhšom sprchovaní? Presne toto vie kúpeľňové zrkadlo s anti-fog úpravou. Nepotrebujete tak zapínať odťahový ventilátor, ktorý nepríjemne hučia a vytvára v miestnosti nepríjemný prievan. Čisté zrkadlo navyše poskytuje v každej chvíli čistý obraz a vy si tak môžete upraviť vizáž podľa ľubovôle, dokonca ihneď po osprchovaní.

Nastavenie svietenie

Okrúhle zrkadlo je o priemere 60 cm, hodí sa preto do každej kúpeľne, veľkosť navyše umožňuje ľahké líčenie. U zrkadlá možno nastaviť farbu LED diód v rozmedzí 3000-6500 K, vyššie nastavenie farebnej teploty praje presnejším kozmetickým úkonom, ako je vytrhávanie obočia alebo pri kreslení očných liniek.

Dotykové a bezdotykové ovládanie

Ovládanie je buď pomocou dotykových tlačidiel, ktoré sú priamo na zrkadle, alebo automaticky pomocou zabudovaného senzora pohybu. Zmenu ovládanie robíte priamo na zrkadle. V režime pohybového senzoru sa zrkadlo rozsvieti, akonáhle zachytí pohyb 60 - 80 cm pred zrkadlom. Svetlo zostane rozsvietené po dobu 20 sekúnd, pokiaľ nebude pred zrkadlom zaznamenaný pohyb.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpelňové zrkadlá, Okrúhle zrkadlo do kúpeľne s osvetlením
Hmotnosť: 10 kg
Okrúhle zrkadlo: Okrúhle
Rozmer: 60x60x4,3 cm
Ovládanie: Dotykové tlačidlo a pohybový sensor
Funkcia: Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie: Zo zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm pred zrkadlom
Teplota farby svetla: 3500K - 6500K (3 typy - studená, teplá a prírodná)
Svietivosť: 1200 lm

Ovládanie zrkadlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: