• 1 z 12
 

Nemlžící kúpeľňové zrkadlo guľaté s LED osvetlením 60x60 cm KZ3

Neohodnotené
 

Designové zrkadlo do kúpeľne s LED osvetlením rozžiari modernú kúpeľňu, je s anti-fog úpravou proti zahmlievaniu, stmievačom a bluetooth reproduktorom.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
27.10.2021
Bežná cena €390
Ušetríte €211 (–54 %)
€179
€147,93 bez DPH
Kód tovaru 432
Značka Bezdoteku
Kategória Kúpelňové zrkadlá
Položka bola vypredaná...
 

Dizajnové zrkadlo, ktoré doslova rozžiaria priestor kúpeľne, dodá na eleganciu a sprostredkuje najpresnejšie odraz? Veľké guľaté kúpeľňové zrkadlo je vybavené kvalitným LED osvetlením sa senzorickým ovládaním, anti-fog úpravou a bluetooth reproduktorom pre prehranie hudby alebo prijatie hovoru počas úpravy make-upu. Úprava vizáže nikdy nebola tak jednoduchá a zábavná ako s týmto zrkadlom, posúďte sami!

Dokonalé osvetlenie pre líčenie a úpravu vizáže

Zrkadlo, ktoré sa nezahmlia ani v malej kúpeľni pri dlhšom sprchovaní? Presne toto vie kúpeľňové zrkadlo s anti-fog úpravou. Nepotrebujete tak zapínať odťahový ventilátor, ktorý nepríjemne hučia a vytvára v miestnosti nepríjemný prievan. Čisté zrkadlo navyše poskytuje v každej chvíli čistý obraz a vy si tak môžete upraviť vizáž podľa ľubovôle, dokonca ihneď po osprchovaní.

Nastavenie svietenie

Okrúhle zrkadlo je o priemere 60 cm, hodí sa preto do každej kúpeľne, veľkosť navyše umožňuje ľahké líčenie. U zrkadlá možno nastaviť farbu LED diód v rozmedzí 3000-6500 K, vyššie nastavenie farebnej teploty praje presnejším kozmetickým úkonom, ako je vytrhávanie obočia alebo pri kreslení očných liniek.

Dotykové a bezdotykové ovládanie

Ovládanie je buď pomocou dotykových tlačidiel, ktoré sú priamo na zrkadle, alebo automaticky pomocou zabudovaného senzora pohybu. Zmenu ovládanie robíte priamo na zrkadle. V režime pohybového senzoru sa zrkadlo rozsvieti, akonáhle zachytí pohyb 60 - 80 cm pred zrkadlom. Svetlo zostane rozsvietené po dobu 20 sekúnd, pokiaľ nebude pred zrkadlom zaznamenaný pohyb.

 

Hmotnosť 10 kg
Rozmer 60x60x4,3 cm
Ovládanie Dotykové tlačidlo a pohybový sensor
Funkcia Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie Zo zásuvky
Pohybový sensor 60 - 80 cm pred zrkadlom

Ovládanie zrkadlá


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: