Akce
  • 1 z 17
 

Nemlžící kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením 80x60 cm KZ1

Neohodnotené
 

Nemlžící zrkadlo s LED osvetlením vo veľkosti 80x60 cm je vybavené vykurovacou špirálou pre vždy čistý obraz bez ohľadu na vlhkosť s pripojením do elektrickej siete.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
22.10.2021
Bežná cena €300
Ušetríte €111 (–37 %)
€189
€156,20 bez DPH
   
Kód tovaru 359
Značka Bezdoteku
Kategória Kúpelňové zrkadlá
 

Nemlžící úprava anti-fog

Potrebujete si upraviť svoje zovňajšok, ale po kúpeľami alebo sprchovaní je zrkadlo mokré a úplne zahmlené a nie je vidiet vôbec nič? Možností je pustiť ventilátor alebo odsávaním pár, ale praktickejším riesenie je Mať zrkadlo s nemlžící úpravou anti-fog. Perfektne čisté zrkadlo bez orosením zabezpečuje speciálne vyhrievanie fólie (s IP44 a ochranou proti striekajúcej vode), Vďaka ktorej sa ani po dlhej kúpeľami zrkadlo neorosia. Vy sa tak mozem naplno venovať kozmetickým úpravám okamžite po sprchovaní.

Perfektné osvetlenie pre dokonalý look

Okrem úžasné bezmlžné úpravy v seba zrkadlo ukrýva ešte ďalšie poklad, vďaka ktorému budete vyzera vždy dobre. Zrkadlo je totiž vybavené dokonalým systémom LED osvetlenie, ktore možné ovládať pomocou dotykového senzora. Osvetlenie možné pomocou senzorov vypnutie / zapnutie, ale rovnake tak nastaviť a stlmiť vzhľadom k okolitým svetelným podmienkam či sérom. Totožné môžete vybrať farbu LED osvetlenie. Vďaka perfektnému osvetlenie líčením bude trvať kratšími dobu, Súčasný bude oveľa pôsobivejšie a prirodzenejšie. Dobré svetlo je totiž pri skrášľovaní základ.

Dotykové a bezdotykové ovládanie

Ovládanie je buď pomocou dotykových tlačidiel, ktore ŠÚ Priamo na zrkadle, alebo automaticky pomocou zabudovaného senzora pohybu. Zmenu ovládanie Robi Priamo na zrkadle. V režime pohybového senzora sa zrkadlo zažne, akonáhle zachytí pohyb 60 - 80 cm pred zrkadlom. Svetlo Zostane rozsvietené po dobu 20 sekúnd, pokial nebude pred zrkadlom zaznamenaný pohyb.

Ideálna veľkosť do Kúpeľná

Aké zrkadlo do kúpeľná vybrať, aby nebolo príliš veľké ani malé? Ideálna veľkosť nástenného zrkadla je napr. 60 x 80 cm, pretoze ponuka dostatočnom veľký neskreslený obraz a súčasný možné lahko upravovať nielen vizáž a líčením, ale ai účes. Naviac je zrkadlo vyrobené z kvalitných ABS materiálovej a skla so šírkou 4 mm, vďaka tomu poskytuje čistý a neskreslený obraz v pomere 1: 1. Ďalšou veľkou výhodou oproti konkurenčným zrkadlaje je priame pripojením do elektrickej siete (100-240 V), spotreba je navyše veľmi nízko a prevadzku ekonomický.

Hmotnosť 10 kg
Rozmer 80x60x4,3 cm
Ovládanie Dotykové tlačidlo
Funkcia Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie Zo zásuvky

Ovládanie zrkadlá


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: