• 1 z 20
 

Nemlžící kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením 80x60 cm KZ1

Neohodnotené
 

Nemlžící zrkadlo s LED osvetlením vo veľkosti 80x60 cm je vybavené vykurovacou špirálou

pre vždy čistý obraz bez ohľadu na vlhkosť s pripojením do elektrickej siete.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
21.5.2021
Bežná cena €300
Ušetríte €152 (–51 %)
€148
€122,31 bez DPH
Kód tovaru 359
Značka Bezdoteku
Kategória Kozmetické zrkadlá
Položka bola vypredaná...
 

Nemlžící úprava anti-fog

Potrebujete si upraviť svoj zovňajšok, ale po kúpeli alebo sprchovaní je zrkadlo mokré a úplne zahmlené a nie je vidieť vôbec nič? Možností je pustiť ventilátor alebo odsávanie pár, ale praktickejším riešením je mať zrkadlo s nemlžící úpravou anti-fog. Perfektne čisté zrkadlo bez orosenia zabezpečuje špeciálne vykurovacie fólie (s IP44 a ochranou proti striekajúcej vode), vďaka ktorej sa ani po dlhej kúpeli zrkadlo neorosia. Vy sa tak môžete naplno venovať kozmetickým úpravám okamžite po sprchovaní.

Perfektné osvetlenie pre dokonalý look

Okrem úžasné bezmlžné úpravy v sebe zrkadlo ukrýva ešte ďalšie poklad, vďaka ktorému budete vyzerať vždy dobre. Zrkadlo je totiž vybavené dokonalým systémom LED osvetlenie, ktoré možno ovládať pomocou dotykového senzora. Osvetlenie možno pomocou senzora vypnúť / zapnúť, ale rovnako tak nastaviť a stlmiť vzhľadom k okolitým svetelným podmienkam či šere. Totožne možno vybrať farbu LED osvetlenie. Vďaka perfektnému osvetlenie líčenia bude trvať kratšiu dobu, súčasne bude oveľa pôsobivejšie a prirodzenejšie. Dobré svetlo je totiž pri skrášľovaní základ.

Ideálna veľkosť do kúpeľne

Aké zrkadlo do kúpeľne vybrať, aby nebolo príliš veľké ani malé? Ideálna veľkosť nástenného zrkadla je napr. 60 x 80 cm, pretože ponúka dostatočne veľký neskreslený obraz a súčasne možno ľahko upravovať nielen vizáž a líčenie, ale aj účes. Naviac je zrkadlo vyrobené z kvalitných ABS materiálov a skla so šírkou 4 mm, vďaka tomu poskytuje čistý a neskreslený obraz v pomere 1: 1. Ďalšou veľkou výhodou oproti konkurenčným zrkadlám je priame pripojenie do elektrickej siete (100-240 V), spotreba je navyše veľmi nízka a prevádzku ekonomický.

Hmotnosť 10 kg
Rozmer 80x60x4,3 cm
Ovládanie Dotykové tlačidlo
Funkcia Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie Zo zásuvky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: