DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Nemlžící kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením na výšku 60x80 cm KZ2

Kód: 431
Tip
40 hodnotení
Značka: Bezdoteku
€400 –52 % €189 €157,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Moderné obdĺžnikové zrkadlo do kúpeľne s LED osvetlením dodá kúpeľni glanc, navyše je s anti-fog úpravou proti zahmlievaniu, 3 farbami svetla a stmievačom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zlé zrkadlo a nedostatok svetla v kúpeľni? Vyriešte túto neistej situácii obdĺžnikovým kúpeľňovým zrkadlom s LED osvetlením. Spája v sebe úplne dokonalý obraz a umožňuje rozžiariť kúpeľňu ku všetkým úpravám účesu a zovňajšku. Okrem praktického využitia má toto zrkadlo dizajnový vzhľad a je zaujímavým doplnkom modernej kúpeľne. K tomu sa vôbec nezahmlievajú!

Perfektné osvetlenie pre česanie aj líčenie

Už neviete, ako sa nahnúť alebo natočiť, aby bol celý tvár v zrkadle a k tomu ste mali dobré svetlo? S týmto zrkadlom podobné problémy riešiť nemusíte, má totiž ideálnu veľkosť 80 x 60 cm a je určené pre inštaláciu na stenu do kúpeľne, chodby alebo šatne. Napájanie je pomocou adaptéra, ktorý sa pripája napriamo do elektrickej siete (100-240 V).

Dotykové a bezdotykové ovládanie

Ovládanie je buď pomocou dotykových tlačidiel, ktoré sú priamo na zrkadle, alebo automaticky pomocou zabudovaného senzora pohybu. Zmenu ovládanie robíte priamo na zrkadle. V režime pohybového senzoru sa zrkadlo rozsvieti, akonáhle zachytí pohyb 60 - 80 cm pred zrkadlom. Svetlo zostane rozsvietené po dobu 20 sekúnd, pokiaľ nebude pred zrkadlom zaznamenaný pohyb.

Nastavenie farby svetla a intenzity

Pomocou nich možno nastaviť farbu svetla a intenzitu jasu. U farby je možné voliť teplú bielu (3000-3500 K), prirodzenú bielu (4000-4500 K) alebo studenú bielu (6000-6500 K). Tiež jas sa nastavuje pomocou dotykového senzora, kedy sa zohľadňujú okolité svetelné podmienky. To sa hodí v skorých ranných hodinách alebo naopak pri líčení v podvečer, kedy sa série a svetla v kúpeľni sa nedostáva v dostatočnom množstve. Vzhľadom k nízkej spotrebe je možné využiť svietenie zrkadla ako nočného svetla.

Vlhké prostredie nie je problém

Ako si naniesť make-up a namaľovať sa hneď po kúpeli, keď je zrkadlo zahmlené. S týmto zrkadlom sa vám to nestane, je totiž vybavené funkciou anti-fog a postačí stlačiť vybrané tlačidlo, dôjde k rýchlemu odhmlievanie. K tomu je zrkadlo chránené vrstvou proti rozbitiu a ochranou proti vode (IP65).

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpelňové zrkadlá
Hmotnosť: 10 kg
Rozmer: 80x60x4,3 cm
Ovládanie: Dotykové tlačidlo a pohybový sensor
Funkcia: Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie: Zo zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm pred zrkadlom
Teplota farby svetla: 3500K - 6500K (3 typy - studená, teplá a prírodná)
Svietivosť: 1500 lm

Ovládanie zrkadlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: