DOVOLENÁ  15.7. 2024 - 28.7.2024  DOVOLENÁ

Projektor Starry Sky pre deti s Bluetooth reproduktorom

Kód: 544
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€39 –38 %
WB
€39 –38 % €24 €20 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Laserový projektor na diaľkové ovládanie poteší po súmraku svojimi farebnými vizualizáciami na strop za sprievodu hudby z integrovaného reproduktora.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Spať pod hviezdami, pritom ležať v spálni v posteli? Večerná romantika pri posedení na pohovke v obývačke? Spríjemniť si kúpeľ vo vani malebnými svetelnými a hudobnými tónmi? Alebo je potreba tlmeného nočného svetla pre deti? Starry sky projektor splní najrôznejšie priania pomocou svetelnej vizualizácie v kombinácii s hrou farieb s vodnými či laserovými efektmi. Zariadenie navyše reprodukuje hudbu z úložiska cez konektor USB alebo vie prehrávať pesničky cez Bluetooth priamo z mobilu.

Svetelné efekty pomocou projektora
Sedieť po súmraku potme alebo pri svetle lampičky? Starry sky projektor spríjemní všedné večery a dodá grády víkendovým večierkom. Projektor totiž ponúka dvanásť rôznych farebných svetelných efektov, ktoré je možné premietať na stenu alebo strop miestnosti. Vytvára dokonalú kulisu pre rozličné príležitosti, ale môže tiež plniť rolu nočného tlmeného svetla v detskej izbe. Od tejto chvíle už sa ani najmenšie báť tmy nebudú, svetelná hviezdna galaxia totiž uľahčí zaspávanie a upokojí pri neočakávanom prebudení.

Magická hra svetiel
Ako navodiť príjemnú atmosféru v miestnosti? Odpoveď je nadmieru jednoduchá, stačí zapnúť Starry sky projektor a zvoliť intenzitu svietenia nastavením otočného tlačidla, vybrať farbu, rýchlosť premietania a efekty pomocou stlačenia vybraných tlačidiel. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, navyše sa ponúka zapnutie/vypnutie alebo nastavenie efektov prostredníctvom diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia, je prehľadné a veľmi jednoduché na použitie.

Hudobná produkcia aj časovač
Domáca diskotéka? Alebo romantická hudobná kulisa pri posedení vo dvojici? Uspávanka pred zaspaním? Veľkou výhodou Starry sky projektora je vstavaný reproduktor, pomocou ktorého je možné púšťať hudbu z USB kľúča alebo pripojením cez Bluetooth priamo z mobilného telefónu. Zariadenie je vybavené aj časovačom umožňujúcim vypnutie po nastavenej dobe. Prístroj sa pripája do elektrickej siete cez USB kábel.

Dodatočné parametre

Kategória: Dom
Hmotnosť: 0.8 kg
Využitie solárneho svetla: Solárne osvetlenie na záhradu
Ovládanie: Diaľkové ovládanie
Napájanie: USB 5V (kábel súčasťou balenia)
Funkcia: Časovač, 3 stupne jasu, ovládanie hlasitosti, striedanie režimov farieb podľa pustenej hudby, pripojenie cez Bluetooth
Farby: RGBW (červená, zelená, modrá a biela) buď jednotlivé farby alebo kombinácia dvoch
Prehrávanie muziky: cez Bluetooth
Laserové svetlo: tvoria hviezdy (môžete meniť jas a intenzitu)
Nabíjacie batérie: 1,2 V / 600 mAh
Balenie: obsahuje 2 ks
Rozmer a váha: 12,3 x 16,4 cm a 0,37 kg

Světluška Teplá biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: