Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Robotický čistič okien Liectroux 1080

Kód: 501
Neohodnotené
€399 –35 % €259 €215,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Robotický čistič okien s inteligentným ovládaním rýchlo a úplne dokonale hĺbkovo vyčistí všetky okná alebo sklá v domácnosti na jedno stlačenie tlačidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komu by sa chceli čistiť okná? Jedná sa o nezáživnú a zdĺhavú prácu, k tomu bez jasného výsledku. Po umývaní nevyzerajú vôbec čisto, často ich hyzdia rôzne šmuhy. Riešenie je jednoduché, robotický čistič okien zvládne dokonale hĺbkovo vyčistiť všetky sklenené plochy v domácnosti, okná, dvere alebo sprchovací box počas chvíľky. Pracuje sám a automaticky na základe stlačenia jediného tlačidla!

Systém pre automatické umývanie okien


Ako ušetriť čas, a pritom mať domácnosť čistú ako klietku? Robotický čistič okien ušetrí dlhé hodiny drhnutia okenných skiel, ktoré nehľadiac na strávený čas nebývajú dokonale vycídené. Robot sa o všetko postará vďaka niekoľkým rôznym režimom a pracuje samozrejme vo vertikálnej polohe. Nezáleží ani na hrúbke skla, robot zvládne vyčistiť bežné okenné tabule, zrkadlá alebo zrkadlové steny, výklady, sklenené dvere alebo sklo v sprchovacom kúte. Pre zaistenie bezpečnosti je prístroj vybavený senzorom proti pádu a senzorom na detekciu okrajov.

S inteligentným riadiacim systémom


Ako je možné, že robot zvládne pracovať efektívne iba na základe stlačenia jediného tlačidla? Zariadenie je osadené čipom s inteligentnou riadiacou jednotkou a šesťosovým senzorom zrýchlenia, k tomu je vybavený 360-stupňovým vedením koliesok. Ľahko tak vyčistí akúkoľvek sklenenú plochu počas chvíľky a dokáže na rozdiel od bežných ľudí pracovať aj veľkých výškach. Robot sa ovláda pomocou diaľkového ovládania a zvládnu ho uviesť v chod aj seniori, ale použitie je možné aj s aplikáciou pomocou chytrého mobilného telefónu.

S výkonnou batériou


Robotický čistič umožňuje hĺbkové čistenie všetkých sklenených plôch vďaka vstavanej pamäti a bezkomutátorovému motoru, čo umožňuje efektívny pracovný výkon bez duplikácie už vyčistených plôch a priemyselné sanie nečistôt z hladkého povrchu. Vysoký výkon je možný vďaka výkonnej batérii, ktorá je napájaná z až 6,5 metra dlhého kábla, ktorý je súčasťou balenia rovnako ako adaptér. Prístroj sa dodáva vrátane diaľkového ovládania a návodu na použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotický čistič okien
Sacia sila: 2800 Pa
Rýchlosť čistenia: 2,2 min/m2
Rozmer: 23 x 23 x 9,3 cm
Ovládanie: priložený ovládač alebo Smartphone
Výkon: 80 W
Počet čistiacich módov: 3 - N/Z/N+Z (tvar dráhy)
Hmotnosť: 1,4 kg
Maximálna umývacia plocha: 6 x 6 m
Dĺžka napájacieho kábla: 6,5 m (2,5 + 4 m)
Položka bola vypredaná…

Robotický čistič okien Liectroux 1080

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: