Všetok tovar nakúpený od 1.11.2022 pôjde vrátiť nepoužité bez udania dôvodov do 31.1.2023.

Vodná hmla Profi pre 2 slnečníky s bočnou tyčou

Kód: 494
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€1 700 –60 %
10 Modrá mašina
€1 700 –60 % €679 €565,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vodná hmla pre slnečník s bočnou tyčou umožňuje ochladzovať vzduch pod slnečnou clonou pomocou chladivej hmlistej pary a znížiť pocitovú teplotu až o 8 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posedenie pod slnečníkom na záhrade patrí medzi najobľúbenejšie letné kratochvíle. Niekedy je ale aj pod ním pekne horúco. Čo s tým? Jednoznačne pomôže systém vodnej hmly, ktorý funguje ako lokálna vonkajšia klimatizácia. Chladivá vodná para ochladí vzduch pod slnečníkom až o neskutočných 8 stupňov Celzia a odpočinku tak nebudú úmorné horúčavy stáť v ceste. Veľmi jednoduchý systém je možné namontovať na akýkoľvek slnečník s bočnou tyčou.


Chladivo príjemná hmla
Príšerné horúčavy, kedy ortuť teplomera atakuje štyridsiatky? Najvyšší čas zapnúť generátor vodnej hmly, ktorý pripomína klimatizáciu. V tomto prípade ale vo vonkajšom prostredí, kedy pomocou trysiek sa rozptyľuje do okolia chladivá vodná hmla. Všetko funguje na základe vysokotlakového generátora, ktorý premieňa vodu na titerné molekuly vody, ktoré ochladzujú daný priestor pod slnečníkom. Použitie je možné na slnečník s bočnou tyčou na balkóne, na terase alebo na záhrade alebo jednoducho tam, kde je potreba osvieženia v horúcom letnom počasí.


Pre príjemné domáce posedenie aj na terasy hotelov
Chladivá vodná para sa generuje pomocou vysokotlakového zariadenia, ktoré sa pripája k prívodu vody a do bežnej elektrickej siete. Pomocou nainštalovaných trysiek potom dochádza k rozptýleniu molekúl vody s priemerom medzi 3 a 7 μm do okolia, čo prináša ochladenie priestoru pod slnečníkom až o pocitových 8 °C. Ľahké mžanie navyše nespôsobuje namoknutie odevov alebo iných materiálov, pretože v horúčave sa miniatúrne molekuly vody okamžite odparujú. Systém sa odporúča na použitie v domácnosti aj v komerčných priestoroch, na terasách kaviarní či hotelov.


Jednoduchá inštalácia a jednoduchá manipulácia
Systém je určený na každodenné použitie, je vyrobený z odolných a certifikovaných materiálov (TÜV CE). Rozprašovanie je zaistené pomocou 8 trysiek s prietokom vody s objemom 0,5 l/min. Inštalácia je veľmi jednoduchá, obdobne ako ovládanie, ktoré je možné pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Slnečník je možné zložiť bez ohľadu na inštalovaný systém, pretože je adaptabilný. Tlakový generátor sa pripája do bežnej elektrickej siete pomocou napájacieho kábla.

Dodatočné parametre

Kategória: Zavlažovanie
Hmotnosť: 10 kg
Tlak čerpadla: 55 bar, 786 PSI
Príkon: 120 W
Spotreba vody: 0,5 l/min
Veľkosť kvapiek vody: 7 mikrónov
Plocha na ochladenie: 35 m2
Zníženie teploty v danej oblasti: až 8°C
Dĺžka pripojovacej PA hadice: 5m (nylonová 6,35 mm (1/4´´))
Počet trysiek: 8 ks
Ovládanie: Mobilné aplikácie alebo ručne na zariadení
Hlučnosť: 50 dB
Balenie obsahuje: Zariadenie a set pre 2 slnečníky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: