• 1 z 6
 

Elektrický aerator prevzdušňovač vína AERO

Neohodnotené
 

Elektrický aerator - prevzdušňovač vína pre dokonalé okysličenie vína

pre vychutnanie vína bez nutnosti dekantovanie v karafe,

s dobíjacími batériami cez USB.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
€49
€40,50 bez DPH
   
Kód tovaru 311
Značka Bezdoteku
Kategória Elektrické vývrtky a prevzdušňovače na víno
 

Nechajte víno nadýchnuť

Pýtate sa, prečo by sa vlastne malo víno prevzdušňovať? Len prevzdušnené víno sa totiž môže naplno prejaviť a vy si tak môžete užiť pravú chuť zbavenú horkej chuti alebo trieslovín. Ba čo viac, správne okysličenej víno prináša neskutočný pôžitok a luxusné chuť, preto je vhodné prevzdušňovať červené i biele vína. Vďaka okysličenie sa víno zbaví zvieravé chute a pomôže naplno rozvinúť svoju prirodzenosť. A s naším prevzdušňovačom môžete začať piť dokonca práve otvorenú fľašu hneď.

3 metódy okysličenie

Elektrický vínny prevzdušňovač dekantuje víno prívodom vysokotlakového kyslíka, pomocou červeného svetla a magnetu okamžite. Vďaka týmto trom spôsobom dochádza k rýchlemu a efektívnemu prevzdušnenie vína a účinok je oveľa intenzívnejšie ako pri bežnom dekantovanie do karafy. Navyše možno na jedno nabitie zabudovanej lítiovej batérie prevzdušniť až 100 fliaš s objemom 750 ml. Batérie je možné dobíjať cez USB port pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Elegantný nalievanie poháre

Dobré víno spríjemní atmosféru, o to skôr, keď je servírované s gráciou. Pomocou jediného stlačenia tlačidla nalejete len toľko vína, koľko chcete a to bez nechceného kvapnutiu. V medzičase je ale o víno tiež dobre postarané vďaka vzduchotesnému gumovému tesnenie, ktoré umožnia víno udržať dlhšie čerstvé. Navyše má prevzdušňovač elegantný dizajn a nijako nenaruší romantickú atmosféru svojím chodom, pretože pracuje úplne ticho. Celá sada naviac obsahuje okrem dobíjacieho kábla aj zamatový sáčok na prístroj a príslušenstvo, môžete si tak vziať prevzdušňovač na piknik alebo romantickú výjazdom, okrem toho sa jedná o skvelý narodeninový alebo vianočný darček.

Hmotnosť 1 kg
Farba Čierna
Rozmery 16,5 x 11,5 x 6 cm
Materiál ABS, silikon
Napájanie Nab. batérie (1500 mAh) - prevzdušní až 100 fliaš na jedno nabitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: