• 1 z 6
 

Elektrický aerator prevzdušňovač vína AERO

Neohodnotené
 

Ako si užiť naplno svoju večernú pohárik vína? Nestačí si len vybrať obľúbenú fľašu, dôležité je vedieť aj víno adekvátne servírovať, aby sa naplno prejavili chute a arómu. K tomu je nutné víno prevzdušniť a najlepšou možnosťou je použitie prevzdušňovače vína. Nami ponúkaný model umožňuje nielen prevzdušnenie červených a bielych vín, ale tiež vhodné dávkovanie priamo z fľaše, to všetko na jedno stlačenie tlačidla.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
11.3.2021
€49
€40,50 bez DPH
   
Kód tovaru 311
Značka Bezdoteku
Kategória Elektrické vývrtky a prevzdušňovače na víno
 

Nechajte víno nadýchnuť

Pýtate sa, prečo by sa vlastne malo víno prevzdušňovať? Len prevzdušnené víno sa totiž môže naplno prejaviť a vy si tak môžete užiť pravú chuť zbavenú horkej chuti alebo trieslovín. Ba čo viac, správne okysličenej víno prináša neskutočný pôžitok a luxusné chuť, preto je vhodné prevzdušňovať červené i biele vína. Vďaka okysličenie sa víno zbaví zvieravé chute a pomôže naplno rozvinúť svoju prirodzenosť. A s naším prevzdušňovačom môžete začať piť dokonca práve otvorenú fľašu hneď.

3 metódy okysličenie

Elektrický vínny prevzdušňovač dekantuje víno prívodom vysokotlakového kyslíka, pomocou červeného svetla a magnetu okamžite. Vďaka týmto trom spôsobom dochádza k rýchlemu a efektívnemu prevzdušnenie vína a účinok je oveľa intenzívnejšie ako pri bežnom dekantovanie do karafy. Navyše možno na jedno nabitie zabudovanej lítiovej batérie prevzdušniť až 100 fliaš s objemom 750 ml. Batérie je možné dobíjať cez USB port pomocou kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Elegantný nalievanie poháre

Dobré víno spríjemní atmosféru, o to skôr, keď je servírované s gráciou. Pomocou jediného stlačenia tlačidla nalejete len toľko vína, koľko chcete a to bez nechceného kvapnutiu. V medzičase je ale o víno tiež dobre postarané vďaka vzduchotesnému gumovému tesnenie, ktoré umožnia víno udržať dlhšie čerstvé. Navyše má prevzdušňovač elegantný dizajn a nijako nenaruší romantickú atmosféru svojím chodom, pretože pracuje úplne ticho. Celá sada naviac obsahuje okrem dobíjacieho kábla aj zamatový sáčok na prístroj a príslušenstvo, môžete si tak vziať prevzdušňovač na piknik alebo romantickú výjazdom, okrem toho sa jedná o skvelý narodeninový alebo vianočný darček.

Hmotnosť 1 kg
Farba Čierna
Rozmery 16,5 x 11,5 x 6 cm
Materiál ABS, silikon
Napájanie Nab. batérie (1500 mAh) - prevzdušní až 100 fliaš na jedno nabitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: