• 1 z 16
 

Elektrická vákuová zátka na víno čierna VACU

Neohodnotené
 

Kvalitné vákuum pumpovací zátka slúži pre dokonalé uzavretie už otvorenej fľaše vína, pre zachovanie jedinečných vlastností vína a bezpečné skladovanie.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
€22,90
€18,93 bez DPH
   
Kód tovaru 439
Značka Bezdoteku
Kategória Elektrické vývrtky a prevzdušňovače na víno
 

Bez čoho sa nezaobíde žiadny milovník kvalitného vína? Jednoznačne bez svojej obľúbenej značky vína, ale aj bez kvalitnej vákuum pumpovací zátky, ktorá zaistí dlhotrvajúcu chuť a vôňu nápoja aj po jeho otvorení.

Kvalitné víno vyvetrá behom chvíľky

Uzavreté archívne víno vydržia vo vínnej pivnici pri správnych skladovacích podmienkach desiatky rokov. Po otvorení však dochádza k procesu okysličenie a víno začne okamžite reagovať na okolitý vzduch a teplotu, dochádza k takzvanej oxidácii, ktorá môže negatívne ovplyvniť kvalitu, chuť a vôňu vína. U fľaše za niekoľko tisíc je škoda, aby víno prišlo navnivoč. U archívnych vín sa zmení vlastnosti v priebehu niekoľkých hodín, stálejšie sú vína s vyšším obsahom alkoholu, ale aj tá by sa mala uchovávať spôsobom, pri ktorom nedochádza k ich znehodnoteniu.

Dokonalé uskladnenie otvorenej fľaše vína

A dopíjet víno len preto, že v ďalšie dni nechutí tak dobre? Už nemusíte víno večer dopíjet alebo ráno vylievať, pretože vákuová zátka umožní uskladnenie vína pre ďalšie pitie, bez toho aby sa zmenili jeho vlastnosti, pre ktoré ste si konkrétny fľašu kúpili. Automatická vákuová zátka bezpečne uzavrie fľašu, aby sa obsah nevylial, navyše odsaje vzduch z vnútra a nepriedušne utesnia hrdlo. To zabezpečí, aby bolo víno čerstvé aj počas ďalších dní a vy si môžete užiť nezmenenú chuť a arómu kvalitného pitia.

Pre použitie na všetky typy vínnych fliaš

Vákuová zátka s pumpou je vyrobená z kvalitného plastu v kombinácii s prsteňom z hliníkovej zliatiny a vnútorný silikónovou výstelkou. Napájanie je pomocou dvoch batérií typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia, a vkladajú sa pod krytku. Potom stačí iba prístroj nasadiť na hrdlo akékoľvek vínnej fľaše, modré svetlo signalizuje prebiehajúce vákuovanie, naopak zelené, že je fľaša pripravená na uskladnenie na dobu aj niekoľkých dní. Celková veľkosť zariadenia je 8 x 4,3 cm a dodáva sa v čierno-zlatom elegantnom prevedení.

Hmotnosť 1.2 kg
Farba Čierna s červeným pruhom
Rozmery 8 x 4,3 cm
Materiál Hliník, ABS, Silikón
Napájanie 2x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Elektrická vákuová zátka na víno


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: