Novinka
  • 1 z 6
 

Tlaková vývrtka otvárač na víno v sete AIR

Neohodnotené
 

Kvalitné vákuum pumpovací zátka slúži pre dokonalé uzavretie už otvorenej fľaše vína, pre zachovanie jedinečných vlastností vína a bezpečné skladovanie.

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
28.10.2021
€19,90
€16,45 bez DPH
   
Kód tovaru 440
Značka Bezdoteku
Kategória Elektrické vývrtky a prevzdušňovače na víno
 

Romantické posedenie na letnej terase alebo príjemný piknik pri vode s pripraveným pohostením a fliaš vína? Práve pre tieto udalosti je neoceniteľná praktická sada na víno, ktorá obsahuje všetko potrebné pre otvorenie a skladovanie vína. Okrem vývrtky na víno a oborávacie fólie obsahuje vínnu lievik a vákuovú zátku pre hermetické uzatvorenie hrdla fľaše, všetko v kompaktnom balení. Ideálny darček pre všetkých milovníkov vína!

Víno otvorte elegantne behom chvíľky

Partnerka alebo hostia čakajú a vám sa nedarí otvoriť víno, pretože korková zátka je príliš napevno a bežná vývrtka na ňu nestačí? Do týchto prekérnych situácií sa s praktickou sadou na víno nedostanete, pretože obsahuje zrezávač fólie, s ktorého pomocou odstránite kovový obal hrdla a následne pomocou ručnej pumpovací vývrtky otvoríte fľašu vína v priebehu niekoľkých málo sekúnd. Naviac sa nedostanú do fľaše žiadne nečistoty alebo zvyšky rozdroleného korku, pomocou tenkej ihly totiž dôjde prepichnutá zátky a následnému vysunutie z hrdla.

Vrátane doplnkov na servírovanie

Pitie vína je o atmosfére, nestačí preto len vybrať kvalitnú a drahú fľašu, ale aj nápoj adekvátne servírovať. Z toho dôvodu set na víno obsahuje prevzdušňovacie lievik, vďaka ktorej bude víno obohatené o kyslík a rozvinie sa jeho plná chuť. Prílišná oxidácia vínu však nesvedčí, tým skôr pri dlhodobom otvorení fľaše, preto stačí pri nedopitú fľaše hrdlo uzavrieť pomocou vákuovej zátky s odsatím vzduchu, čo umožní ďalšie skladovanie bez obáv, že by sa víno pokazilo alebo došlo k zmene jeho chuťových a aromatických vlastností.

Set pre priateľov aj kolegov

Praktická sada na víno je ideálnym darčekom pre priateľov alebo kolegov, ktorí ocenia jednoduchosť používania a kvalitné spracovanie. Tubus je o veľkosti 6,5 x 21,5 cm, všetky štyri diely sú vyrobené z kvalitného PC plastu a zliatiny hliníka.

Hmotnosť 1.2 kg
Farba Čierna
Rozmery 21,5 x 6,5 cm
Materiál Hliník, Nerez, PC plast
Balenie obsahuje Tlakový otvárač, vákuová zátka, prevzdušňovacie lievik, rezač fólie

Tlaková vývrtka otvárač na víno v sete AIR


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: