Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Sťahovacie popruhy 2 ks, popruh na sťahovanie 284 x 75 mm

Kód: 173
1 hodnotenie
Značka: Bezdoteku
€45 –49 % €22,90 €19,08 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Ergonomické sťahovacie popruhy forearm Forklift s rozmermi 284 x 75 mm

sú vhodné pre bezpečné premiestňovanie ťažkého a objemného nákladu o nosnosti až 400 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

SŤAHOVACIE POPRUHMI

Budete sťahovať? Potrebujete premiestniť ťažké veci? Presunúť piano alebo skriňa z poschodia na poschodie? Každé sťahovanie vyriešite s ergonomickými popruhmi forearm Forklift.

Popruhy sú ergonomicky navrhnuté tak, aby podporovali správne zdvíhacie techniky a znížili riziko možnosti úrazu chrbta alebo končatín pri opakovanom zdvíhaní ťažkých vecí. Tieto popruhy využívajú pákový efekt, vďaka ktorému sa zdajú prepravované veci až o 66 percent ľahší. Tým sa uľahčuje pohyb hore a dolu a zároveň točivý pohyb okolo rohov alebo po schodisku. Popruhy sú vyvinuté na záťaž do 400 kg. Celková dĺžka popruhov je 2,85 m.

Ručné vozíky alebo schodiskové rudlíky môžu poškodiť podlahu, poškriabať alebo odrieť plávajúce alebo drevenú podlahu, urobiť jamky v linoleu alebo v korku, naštiepnúť dlaždice, obrúsiť hrany schodov ... Pre sťahovanie vecí v domoch a bytoch je preto vhodnejšie využiť popruhov. Ušetríte nielen podlahy a schody od poškodenia, ale hlavne za služby sťahovákov a sťahovacích služieb.

Sťahovanie s forearm Forklift je jednoduché a rýchle, vďaka nastaviteľnej dĺžke popruhov úplne bezpečné - popruhy možno nastaviť podľa veľkosti prenášaného predmetu (SM, MED, LG, XL). Popruhy môžete mať kedykoľvek po ruke uskladnené v dielni alebo v boxe na náradie, v kufri auta, sú cenovo dostupné a sťahovanie s nimi je nadmieru jednoduché.

Dodatočné parametre

Kategória: Sťahovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Počet: 2 ks
Nosnosť: 400 kg (set)
Materiál: Polypropylen
Šírka popruhu: 75 mm
Dĺžka popruhu: 2,84 m
Hrúbka popruhu: 1,45 mm
Farba: oranžová
Položka bola vypredaná…

Instruktážní video č.1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: