• 1 z 9
 

Sťahovacie popruhy 2 ks, popruh na sťahovanie 284 x 75 mm

Neohodnotené
 

Ergonomické sťahovacie popruhy forearm Forklift s rozmermi 284 x 75 mm

sú vhodné pre bezpečné premiestňovanie ťažkého a objemného nákladu o nosnosti až 400 kg.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
21.10.2021
Bežná cena €45
Ušetríte €22,10 (–49 %)
€22,90
€18,93 bez DPH
Kód tovaru 173
Značka Bezdoteku
Kategória Sťahovanie
Záruka 24
Položka bola vypredaná...
 

SŤAHOVACIE POPRUHMI

Budete sťahovať? Potrebujete premiestniť ťažké veci? Presunúť piano alebo skriňa z poschodia na poschodie? Každé sťahovanie vyriešite s ergonomickými popruhmi forearm Forklift.

Popruhy sú ergonomicky navrhnuté tak, aby podporovali správne zdvíhacie techniky a znížili riziko možnosti úrazu chrbta alebo končatín pri opakovanom zdvíhaní ťažkých vecí. Tieto popruhy využívajú pákový efekt, vďaka ktorému sa zdajú prepravované veci až o 66 percent ľahší. Tým sa uľahčuje pohyb hore a dolu a zároveň točivý pohyb okolo rohov alebo po schodisku. Popruhy sú vyvinuté na záťaž do 400 kg. Celková dĺžka popruhov je 2,85 m.

Ručné vozíky alebo schodiskové rudlíky môžu poškodiť podlahu, poškriabať alebo odrieť plávajúce alebo drevenú podlahu, urobiť jamky v linoleu alebo v korku, naštiepnúť dlaždice, obrúsiť hrany schodov ... Pre sťahovanie vecí v domoch a bytoch je preto vhodnejšie využiť popruhov. Ušetríte nielen podlahy a schody od poškodenia, ale hlavne za služby sťahovákov a sťahovacích služieb.

Sťahovanie s forearm Forklift je jednoduché a rýchle, vďaka nastaviteľnej dĺžke popruhov úplne bezpečné - popruhy možno nastaviť podľa veľkosti prenášaného predmetu (SM, MED, LG, XL). Popruhy môžete mať kedykoľvek po ruke uskladnené v dielni alebo v boxe na náradie, v kufri auta, sú cenovo dostupné a sťahovanie s nimi je nadmieru jednoduché.

Hmotnosť 0.2 kg
Počet 2 ks
Nosnosť 400 kg (set)
Materiál Polypropylen
Šírka popruhu 75 mm
Dĺžka popruhu 2,84 m
Hrúbka popruhu 1,45 mm
Farba oranžová

Instruktážní video č.1


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: