Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den./ 27.3.-1.4. dovolená

Kúpeľňová skrinka jednodverová so zrkadlom a LED osvetlením KS1.

Kód: 536
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€349 –28 % €249 €207,50 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Obdĺžniková kúpeľňová skrinka KS1 so zrkadlom a LED osvetlením je vybavená systémom touch screen, pohybovým senzorom aj anti-fog funkciou, vyniká dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrkadlo, pred ktorým je radosť každé ráno alebo večer stáť? Bezpochyby toto, ktoré triumfuje vo výbere vzhľadom na veľmi zaujímavé funkcie. Najmä vyniká systémom touch screen alebo anti-fog funkcií, súčasne poteší pohybový senzor. Parádne LED osvetlenie po obvode vždy ponúkne možnosť dokonalej úpravy zovňajšku, k tomu dodá skrinke patričný lesk.

Vždy jasný pohľad

Dať si ráno sprchu je veľmi príjemné. Horšie je to potom s párou v kúpeľni, pretože sa bežné zrkadlá zahmlievajú. To ale nie je prípad tejto kúpeľňovej skrinky, na ktorej sa skvie zrkadlo s anti-fog úpravou. Netreba teda kvapôčky utierať handričkou alebo hubkou, sklenený povrch sa jednoducho nikdy nezahmlí vďaka vnútornej vykurovacej špirále. Už žiadne rozmazávanie kvapiek na docielenie odrazu, jednoducho stačí stlačiť dotykové tlačidlo. To je ďalšia výhoda tejto skrinky.

Nastavenie osvetlenia pomocou pohybového senzora

Moderné LED osvetlenie tvorí zaujímavý dizajnový prvok, súčasne umožňuje jednoduchšiu každodennú úpravu zovňajšku. Svetelný rámček ohraničuje celú prednú plochu, celkom je použitých 120 LED diód s intenzitou až 12 W. Intenzitu svietenia je možné ľahko nastaviť pomocou pohybového senzora, ktorý je umiestnený v spodnej časti pod pravým rohom, pričom je možné voliť z troch farieb svetla v rozmedzí 2835- 4000 K. Praktické stmievanie a voľbu svetla určite každý ocení pri holení alebo líčení za šera alebo v skorých ranných hodinách.

Praktická skrinka s bonusmi

Kúpeľňová skrinka nesmie v žiadnom prípade chýbať, pretože umožňuje uskladňovať kozmetické prípravky alebo prostriedky na zubnú hygienu. Táto skrinka vyniká vnútorným usporiadaním, ktoré si možno zvoliť podľa potreby, navyše sa jedná o naozaj veľmi dizajnový kúsok. Veľkosť 50 x 70 x 14,5 centimetrov je ideálna do menších kúpeľní. Korpus a dvierka sú vyrobené z kvalitného hliníka, vnútorné poličky sú sklenené. HD zrkadlo ponúka úplne realistický odraz. Zrkadlo sa dodáva v odolnom balení vrátane metrového kábla na zapojenie do elektrickej siete (220 V).

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpeľňové skrinky so zrkadlom
Hmotnosť: 18 kg
Rozmer skrinky: 50x70x14,5 cm
Ovládanie: Dotykové tlačidlo
Funkcia: Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie: Zo zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm pred zrkadlom
LED svetlo: 1500 lm, 3 teploty bielej farby, stmievateľnosť
Poličky: 2 sklenené, výškovo nastaviteľné
Materiál: hliníkový skelet a zrkadlá (vnútorné a vonkajšie)

Ovládanie zrkadlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: