Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Aróma difuzér KARUNA dark 220 ml

Kód: 259
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€90 –50 %
6440 bezdoteku aroma difuzer karuna dark 220 ml
€90 –50 % €45 €37,50 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Ultrasonický difuzér KARUNA vyčistí vzduch pomocou ultrazvukových

vĺn a zvýši vlhkosť na optimálnu úroveň pre elimináciu patogénov, s nádržkou s objemom 220 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Ultrsonické vlny pre čistý vzduch
 
Kde sú tie časy, keď naše babičky dávali k zvlhčeniu vzduchu v byte na radiátor nádoby s vodou, prípadne mokré handry. Teraz existuje efektívnejší a praktickejšie spôsob, ako zvlhčiť vzduch v miestnosti a uľaviť vašim prieduškám. Difuzér KARUNApomocí ultrazvuku vytvára tzv. Studenú hmlu, paru, ktorá sa rovnomerne rozprestrie po miestnosti. Zvlhčí vzduch a zároveň ho prečistí. Samozrejme môžete použiť aj vonné esenciálne oleje a použiť ich na relaxáciu a aromaterapii.
 
Až 6 hodín pary
 
Difuzér KARUNAdisponuje stredne veľkým zásobníkom na vodu s objemom 220 ml. Pri intenzívnom použití vydrží zásobník generovať jemnú hmlu 3 hodiny, v štandardnom nastavení celých 6 hodín. Ideálne je použitie v miestnosti o rozmeroch 25-40 m². Okrem nastavenia intenzity pomocou časovača možné na prístroji nastaviť i farebné osvetlenie. Je možné nastaviť 7 rôznych pastelových farieb pre príjemnú atmosféru. Použitie lampy je úplne jednoduché a bezpečné. Na rozdiel od zastaraných aromalámp na sviečku, tento difuzér sa automaticky vypne pri vyprázdnenie zásobníka alebo pri výpadku elektrického prúdu. Nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo požiaru.
 
Efektívne a dizajnový
 
Čistý vzduch v miestnosti odstráni nielen kašľanie a časté bronchitídy, ale pomôže odbúrať stres, bolesti hlavy i svalové napätie. V kombinácii s esenciálnymi olejmi bude balzamom pre vašu dušu a radosťou pre vaše telo. Zároveň sa jedná o veľmi dizajnový prístroj, ktorý bude pýchou vášho domova či kancelárie. Je vyrobený zo skla v kombinácii s PP plastom, s protišmykovou úpravou na základni. Pripája sa pomocou adaptéra do elektrickej siete (je súčasťou balenia).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Aroma difuzéry, Aróma difuzéry 400 ml
Hmotnosť: 0.7 kg
Veľkosť aróma difúzera: 400 ml
Rozmer: 15 x 16 cm
Kapacita zásobníka na vodu: 220 ml
Množstvo premenenej tekutiny: 40 ml/h
Hmotnosť: 570g
Materiál: PP, ABS
Barva: Drevená textúra tmavá
Časovač: 1hod/3hod/6hod/ON
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: