• 1 z 6
 

Aróma difuzér KARUNA light 220 ml

Neohodnotené
 

Ultrasonický difuzér KARUNA vyčistí vzduch pomocou ultrazvukových

vĺn a zvýši vlhkosť na optimálnu úroveň pre elimináciu patogénov, s nádržkou s objemom 220 ml.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do
27.10.2021
Bežná cena €90
Ušetríte €45 (–50 %)
€45
€37,19 bez DPH
Kód tovaru 258
Značka Bezdoteku
Kategória Aroma difuzéry
Položka bola vypredaná...
 
 
Ultrsonické vlny pre čistý vzduch
 
Kde sú tie časy, keď naše babičky dávali k zvlhčeniu vzduchu v byte na radiátor nádoby s vodou, prípadne mokré handry. Teraz existuje efektívnejší a praktickejšie spôsob, ako zvlhčiť vzduch v miestnosti a uľaviť vašim prieduškám. Difuzér KARUNApomocí ultrazvuku vytvára tzv. Studenú hmlu, paru, ktorá sa rovnomerne rozprestrie po miestnosti. Zvlhčí vzduch a zároveň ho prečistí. Samozrejme môžete použiť aj vonné esenciálne oleje a použiť ich na relaxáciu a aromaterapii.
 
Až 6 hodín pary
 
Difuzér KARUNAdisponuje stredne veľkým zásobníkom na vodu s objemom 220 ml. Pri intenzívnom použití vydrží zásobník generovať jemnú hmlu 3 hodiny, v štandardnom nastavení celých 6 hodín. Ideálne je použitie v miestnosti o rozmeroch 25-40 m². Okrem nastavenia intenzity pomocou časovača možné na prístroji nastaviť i farebné osvetlenie. Je možné nastaviť 7 rôznych pastelových farieb pre príjemnú atmosféru. Použitie lampy je úplne jednoduché a bezpečné. Na rozdiel od zastaraných aromalámp na sviečku, tento difuzér sa automaticky vypne pri vyprázdnenie zásobníka alebo pri výpadku elektrického prúdu. Nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo požiaru.
 
Efektívne a dizajnový
 
Čistý vzduch v miestnosti odstráni nielen kašľanie a časté bronchitídy, ale pomôže odbúrať stres, bolesti hlavy i svalové napätie. V kombinácii s esenciálnymi olejmi bude balzamom pre vašu dušu a radosťou pre vaše telo. Zároveň sa jedná o veľmi dizajnový prístroj, ktorý bude pýchou vášho domova či kancelárie. Je vyrobený zo skla v kombinácii s PP plastom, s protišmykovou úpravou na základni. Pripája sa pomocou adaptéra do elektrickej siete (je súčasťou balenia).
 
Hmotnosť 0.7 kg
Rozmer 15 x 16 cm
Kapacita zásobníka na vodu 220 ml
Množstvo premenenej tekutiny 40 ml/h
Hmotnosť 570g
Materiál PP, ABS
Barva Drevená textúra svetlá
Časovač 1hod/3hod/6hod/ON

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: