• 1 z 9
 

Aróma difuzér RUBIKOVA KOCKA biela 220 ml

Neohodnotené
 
Zdravšie a čistejšie prostredie v domácnosti, pri kancelárskeho stola alebo v odpočinkovej zóne fitka alebo sauny? Áno! Pomocou ultrasonického aróma difuzéra RUBIK bude vzduch v miestnosti čistejšie, zvlhčený a pri použití esenciálnych olejov bude dokonca blahodarne pôsobiť na vaše zdravie! Tento model je navyše veľmi dizajnovým kúskom a ideálnym darčekom pre priateľov i obchodných partnerov.
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
11.3.2021
Bežná cena €90
Ušetríte €45 (–50 %)
€45
€37,19 bez DPH
   
Kód tovaru 365
Značka Bezdoteku
Kategória Aroma difuzéry
 

Voľne dýchať vďaka ultrazvuku

Suchý vzduch v miestnosti spôsobuje opuchy a prekrvenie slizníc alebo núti k dráždivému kašli. Pri dlhodobom pobyte v takých priestoroch dochádza k pocitu plného nosa, pri spánku naopak dôjde k vysušeniu krčnej sliznice a pocite škriabania v hrdle, hlavne po prebudení. Častým príznakom přesušeného vzduchu sú opuchy a sčervenanie očí, suchá pokožka a neustála smäd. Riešenie je pritom jednoduché, pre miestnosti o rozlohe 20 m² je ideálny aróma difuzér, ktorý zvlhčí vzduch pomocou ultrazvukových vĺn, ktoré rozbijú molekuly vody a vytvorí studenú hmlu.

Rovnomerné rozptýlenie s úpravou intenzity

Studená vodná para sa následne rovnomerne rozprestrie po miestnosti, vzduch zvlhčí a vyčistí. Okrem rovnomerného rozptýlenia možné nastaviť aj intenzitu, pri najvyššej intenzite vydrží zásobník s objemom 220 ml pracovať 6 hodín, naopak v najnižšom nastavení asi 10 hodín. Práve nepretržitý režim je vhodný pre použitie v noci počas spánku, prístroj má totiž úplne tichý chod pre nerušený spánok. V čistom a zvlhčenom prostredí si ale odpočiniete oveľa lepšie a len tak môže telo nabrať dostatok energie na ďalší deň.

Venujte dizajnový a praktický darček

Chcete svojim priateľom venovať k narodeninám zdravie? Obdarujte je novým typom ultrasonického aróma difuzéra RUBIK. Praktický darček pomôže posilniť zdravie, navyše má nevšedný dizajn, ktorý zaujme v každom interiéri alebo na kancelárskom stole. V šere a tme tiež vynikne farebné podsvietenie v 7 možných farbách. Farebné podsvietenie možné navyše úplne vypnúť, vybrať jednu konkrétnu farbu alebo nechať postupne farby meniť. Súčasne je prístroj úplne bezpečný, v prípade nedostatku vody sa automaticky vypne. Dodáva sa vrátane AC adaptéra na pripojenie do elektrickej siete.

Hmotnosť 0.7 kg
Rozmer 15x10x11 cm
Kapacita zásobníka na vodu 220 ml
Množstvo premenenej tekutiny 35 ml/h
Hmotnosť 386 g
Materiál PP, ABS
Barva Biela
Napájenié USB

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: