Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Nevyhnutné vybavenie domácnosti, ktoré vám nesmú uniknúť

Ukazuje sa, že možno ani tento rok nebude ten pravý čas na cestovanie a trávenie dovoleniek v zahraničí. Podľa údajov čoraz viac Čechov v poslednom čase investuje do vybavenia domácnosti. Zrejme je to dané tým, ako počas pandémie trávili čas doma a mali čas riešiť všetky nedostatky domácnosti alebo realizovať svoje sny. Vybavenie domácnosti je zmysluplná investícia, ktorá vám môže výrazne spríjemniť pobyt doma, kde sa môžete hneď cítiť ešte lepšie.

 

Investujte do pracovného prostredia

Mnoho ľudí si vyskúšalo prácu z domu a podľa prieskumov v ňom chcú pokračovať, a to aspoň čiastočne. Ak je to aj váš prípad, určite sa nezaobídete bez dobrého pracovného vybavenia. Jednou z najdôležitejších vecí produktívneho home office je bezpochyby kvalitné kancelárske kreslo. Pretože budete najskôr pri počítači tráviť aj niekoľko hodín, je dôležité aby ste sedeli pohodlne a najlepšie na ergonomicky tvarovanom kresle. Jedine tak sa vyhnete problémom s chrbtom a prípadne aj deformácii chrbtice.

Neviete, či sa naozaj oplatí drahé kancelárske kreslo? Prečítajte si náš článok, kde vám ukážeme, prečo sa kvalitné kancelárske kreslo oplatí. Váš chrbát vám v starobe poďakujú.

Zvýšte hygienu vo svojej domácnosti

Pandémia nám ukázala, akí sme náchylní na rôzne choroby. Nie je to len o vírusoch, ale aj o baktériách a ďalších mikróboch. Skrátka udržiavať hygienu by sme v domácnosti mali stále. Skvelým pomocníkom sú v tom inteligentné spotrebiče, napríklad bezdotykové odpadkové koše, ktoré výrazne zvyšujú hygienu v domácnosti. Nedochádza ku kontaminácii rôznych vecí v domácnosti baktériami z koša, ktoré normálne môžete na rukách rozniesť. Bezdotykového koša sa ale nemusíte vôbec dotýkať.

bezdotykový odpadkový koš hranatý 

Prečítajte si aj, aké ďalšie výhody má bezdotykové vybavenie domácnosti. Uvidíte, že prínos je oveľa väčší ako teraz tušíte.

 

Samozrejme je dôležité umývanie rúk – nie nadarmo to bolo jedno z odporúčaní, ako sa vyhnúť ochoreniu covid-19. Veľa vírusov a baktérií sa nám drží na rukách. Aby sme sa ich efektívne zbavili, treba si umývať ruky. Pomocníkom sú v tomto bezdotykové dávkovače mydla, ktoré sa môžu ľahko premeniť aj na bezdotykové dávkovače dezinfekcie. Jednoducho pod ne dáte ruky a ony vám dajú presne odmeranú dávku bez toho, aby ste sa museli dotýkať nejakého tlačidla – ďalšia súčasť domácnosti, ktorá zvyšuje hygienu.

Dokonalá atmosféra a harmónia je základ

Niekedy sa skrátka pracuje lepšie v príjemnom prostredí, a príjemné prostredie vie doma navodiť arómu difuzéry. Krásne prevonia vzduch a dokonca ho zvlhčia, takže sa vám bude lepšie dýchať. Aróma difuzéry môžete využiť aj na aromaterapiu, vďaka tomu naozaj vie navodiť pokojnú a pohodovú až harmonickú atmosféru. Odporúčame predovšetkým ultrazvukovú arómu difuzéry, ktorú nájdete aj v našej ponuke. Sú moderným a najefektívnejším riešením, navyše sú bezpečné oproti klasickým arómam lampám.

Chcete sa o arómu difuzéra dozvedieť viac? Ukážeme vám, ako vybrať arómu difuzér do domácnosti. Je to naozaj ľahké.

 

Nezabúdajte na zdravý vzduch

Predovšetkým v starších zástavbách môže byť problém s vlhkosťou a plesňou. Všetky tieto nečistoty a baktérie sa dostávajú do vzduchu, ktorý potom dýchame. Problémom sú ale aj rušné ulice, veľké mestá a podobne. Dýchať doma zdravý vzduch je preto nutné, kde to môžeme docieliť vďaka čističkám vzduchu. Doprajte si luxus čistého vzduchu bez alergénov, baktérií, škodlivín a nečistôt. Uvidíte, že sa vám bude oveľa lepšie dýchať a ihneď spoznáte ten zásadný rozdiel.