Zboží objednané do 11:00 v pracovní den, expedujeme následující pracovní den. 28.5.2024-3.6.2024 DOVOLENÁ

Kúpeľňová skrinka dvojdverová so zrkadlom a LED osvetlením KS2

Kód: 537
Neohodnotené
Značka: Bezdoteku
€449 –25 % €333 €277,50 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Obdĺžniková dvojdverová kúpeľňová skrinka so zrkadlom a LED osvetlením je vybavená systémom touch screen, pohybovým senzorom a funkciou na odhmlievanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrkadlo ako praktická súčasť kúpeľne? Bez tohto doplnku si len ťažko predstaviť ranné prípravy na odchod do práce alebo večerné chystanie za zábavou. Zrkadlo je jednoznačným must-have kúskom, toto ale navyše poteší veľmi zaujímavým dizajnom a úplne odzbrojujúcimi funkciami, ktoré vás uľahčia holenie aj líčenie. Zrkadlá sú umiestnené na kúpeľňovej skrinke, sú vybavené systémom touch screen a nechýba ani anti-fog nastavenie. A čo viac? Iste poteší úložný priestor, ale aj pohybový senzor, ktorý priestor dokonale rozžiari!


Verný obraz za všetkých okolností


Čo je pri zrkadle najdôležitejšie? Rozhodne musí odrážať skutočný obraz a nesmie deformovať, čo toto spĺňa na maximum. Na oboch dvierkach je tabuľa, ktorá meria 40 x 70 centimetrov. Celkový rozmer skrinky je 80 x 70 centimetrov s hĺbkou 14,5 centimetrov. Vnútri sa nachádzajú dve sklenené police, ktoré je možné jednoducho nastaviť pomocou bočných zarážok vo výške podľa potreby na uloženie všetkých kozmetických prípravkov a ďalšieho vybavenia. Tým ale zoznam výhod rozhodne nekončí.


Osvetlenie ovládané pohybom


Výhodou tejto kúpeľňovej skrinky so zrkadlami je bezpochyby osvetlenie. Moderné LED diódy sú praktické, pretože svetelný rámček ohraničuje celú prednú časť. Súhrnom sa jedná o 120 LED diód s výkonom 12 W, čo poskytuje veľmi príjemné svetlo do celej miestnosti. Svietenie je možné nastaviť v troch rôznych režimoch vo farbách v rozmedzí od 2 835 až 4 000K. Skrinka je na to vybavená pohybovým senzorom a jeho ovládanie je umiestnené v pravej spodnej časti, čo je nadmieru účelné.


Nechýba anti-fog


Orosené zrkadlo po kúpaní? Zrkadlá na tejto kúpeľňovej skrinke sa nikdy nezahmlia, nechýbajú totiž anti-fog funkcie. Vďaka nej dôjde k rýchlemu vysušeniu povrchu zrkadla, a aj po kúpeli ponúka čistý a jasný obraz. Benefitom skrinky je kvalitné spracovanie a výber odolných materiálov, korpus a dvierka sú vyrobené zo zliatiny hliníka. Na pripojenie do elektrickej siete (220 V) slúži metrový kábel. Skrinka sa dodáva vo veľmi kompaktnom balení, ktoré zaručuje bezpečné doručenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpeľňové skrinky so zrkadlom
Hmotnosť: 25.5 kg
Rozmer skrinky: 80x70x14,5 cm (40 cm šírka jedných dverí)
Ovládanie: Dotykové tlačidlo
Funkcia: Nemlžící zrkadlo s vyhrievacou fóliou
Napájanie: Zo zásuvky
Pohybový sensor: 60 - 80 cm pred zrkadlom
LED svetlo: 1500 lm, 3 teploty bielej farby, stmievateľnosť
Poličky: 2 sklenené, výškovo nastaviteľné
Materiál: hliníkový skelet a zrkadlá (vnútorné a vonkajšie)

Ovládanie zrkadlá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: